Cyklisté Apache LOKO Trutnov na ČP v Praze a na Ratibořickém maratonu

Uplynulý víkend přinesl velmi dobré výsledky trutnovským cyklistům. Na Českém poháru na dráze v Praze se dařilo Lukáši Slavíkovi (junior), který ve stíhačce dojel na druhém místě a v bodovacím závodu skončil šestý.

Větší část týmu se zúčastnila Ratibořického maratonu, jehož součástí byl i závod cross country, zařazený do Poháru mládeže.

cyklistika2014-Ratibor 1

Zde si vítězství odvezl Marek Míl (žáci mladší), Káťa Šefcová (žákyně starší) obsadila 2. místo a Matěj Šturm (kadet) bral bronz. Filip Šturm (žáci starší) a Anča Kráčmarová (předškoláci) dojeli shodně na místě šestém.

Na maratonské trati se na stupně vítězů postavila Jana Adámková (juniorky), která skončila 2., Jiří Voňka (veterans) byl 4., Petr Adámek (muži) 6. a Petr Javůrek (masters) dojel na 13. místě.