Cyklisté LOKO vítězi Poháru mládeže

Mladí cyklisté Apache LOKO Trutnov se stali vítězi Poháru mládeže SCKHK. Pohár mládeže je celoroční soutěž, do které je zařazeno 16 závodů - od silničních časovek přes okruhové silniční závody, závody cross-country a horské časovky. V seriálu je také 5 mistrovských závodů. Soutěž je vypsána pro závodníky a závodnice v kategoriích žáci mladší a starší, kadeti a junioři. Trutnovští závodníci získali 5 medailí a stali se tak nejúspěšnějším týmem soutěže se ziskem 2 320 bodů.

cyklistika2015-vyhlaseni SP 1

V kategorii starších žáků zvítězil Marek Míl, v kadetech byl vítězem Josef Mojžíš, který byl zároveň také nejúspěšnějším závodníkem Poháru a získal 730 bodů. Druhé místo v této kategorii obsadil Martin Tichý.  Kátě Ševcové (kadetky-juniorky) uniklo vítězství o 5 bodů a skončila tedy na druhém místě. Lukáš Slavík (junioři) obsadil 3. místo.