JUDOREJ - závody v judu mláďat a mladších žáků

V neděli 9. 12. se v Hradci Králové konaly závody v judu mláďat a mladších žáků - JUDOREJ. Turnaj je určen především pro začátečníky a zúčastnilo se ho 100 dětí z Královéhradeckého a Pardubického kraje. Lokomotivu Trutnov reprezentovalo 10 závodníků, z nichž 5 si odvezlo medaile a cenu.

judo-2012-32 m

Trutnovská výprava judistů spolu s trenérem J. Valentou

V kategorii mláďat ve váze do 29 kg vybojoval stříbro za 2. místo Vojtěch Vach (4x vyhrál). Ve stejné váhové kategorii se pral ještě Matouš Pražák, který obsadil 4. místo (2x vyhrál).
Ve váze do 43,9 kg obsadil Adam Bohutínský 3. místo (2x vyhrál). Ve stejné váhové kategorii ještě bojovali Tobiáš Chmelík, který obsadil 4. místo (1x vyhrál) a Jiří Švál, který si vybral nováčkovskou daň.

judo-2012-34 m judo-2012-33 m

Zleva: M. Pražák a V. Vach ( oba Trutnov )      Vlevo: T. Chmelík

Ve váze do 33,5 kg bojoval Petr Joudal, který 1x vyhrál ve skupině a nepostoupil do dalších bojů.
V kategorii mladších žáků ve váze do 39 kg vybojoval 3. místo Vladimír Šplíchal (2x vyhrál). Šimon Endrych bohužel nestačil na soupeře a prohrál.
Ve váze do 33 kg vybojoval 1. místo Marek Dvořák (2x vyhrál). Ve váze do 48 kg další 1. místo pro Dana Hrnčíře (2x vyhrál).

Děti dostaly medaile, diplom a od Mikuláše nějaké sladkosti. Rozhodně si ale domů odvážejí dobrý pocit za předvedený sportovní výkon a chuť do další práce. Také velké díky rodičům, kteří zajistili dopravu.