Mistrovské medaile pro cyklisty Apache LOKO Trutnov

cyklistika2012-Josefov-zakyne

Velmi dobře zajeli trutnovští cyklisté na mistrovství kraje SCKHK XCO v Josefově. V kategorii žákyně I zvítězila Káťa Šefcová před Vendulou Mračkovou. V kadetkách získala zlatou medaili Jana Adámková a Jiří Voňka si dojel pro bronz v kategorii veteránů. Petr Adámek (muži) obsadil 5. místo a Vít Pekárek (žáci II) byl osmý.

Také závěr cyklistické sezony přináší týmu Apache LOKO Trutnov výborné výsledky :

Rallye Sudety MTB

cyklistika2012-sudetydruzstva

V soutěži družstev (Adámek, Hanousek, Voňka) jsme i přes defekt obsadili 3. místo.

cyklistika2012-sudetyPetr

Petr Adámek (muži 19) obsadil 2. místo na trati 60 km a zvítězil v soutěži Sudetoman (kombinace silniční + mtb závod).   Jiří Voňka (veterans) dojel také druhý, stejné místo obsadil i v soutěži Sudetoman.

Žacléřský Střízlivák

cyklistika2012-strizlivak

Také na tomto závě se nám dařilo. Petr Holub (na snímku A.Vaníčka) s hostujícím Martinem Polachem obsadili v kategorii dvojic 2. místo.

Junior Trophy

cyklistika2012-kolo-proJesenik

V soutěži Junior Trophy obsadila Káťa Šefcová na závodě v Jeseníku 2. místo.

Krkonošská 70 MTB

cyklistika2012-K70

Apache LOKO Trutnov vítězí na Krkonošské 70 2012. Družstvo ve složení Petr Holub, Jiří Voňka a hostující Luboš Toman.