CYKLISTIKA

  Jaký byl rok 2012 pro cyklisty Apache LOKO Trutnov ?   

 

     cyklistika2012-pohar

     Rok 2012 začínal pro trutnovské cyklisty zimní týdenní přípravou na lyžích v Krkonoších, dalším soustředěním bylo tradiční Chorvatsko, kde dva týdny trénovali základní vytrvalost na kolech.

     Od dubna do září probíhala závodní sezona a i v té loňské se cyklistům Apache LOKO Trutnov opravdu dařilo. Vystoupili celkem 108 x na stupně vítězů (43 x to bylo 1. místo, 46 x 2. a 19 x 3. místo) v závodech od regionálních až po MČR a závody mezinárodní. Jana Adámková se stala mistryní ČR v závodě jednotlivců, Káťa Šefcová a Vendula Mračková zvítězily v seriálu krajských mistrovských závodů mládeže, Vít Pekárek, Tereza Jakoubková, Lukáš Slavík, a Jan Vetterle byli ve svých kategoriích ve stejné soutěži druzí.

     Oddíl byl také pořadatelem seriálu silničních časovek do vrchu VL 2012 a mistrovského závodu MTB do vrchu. Čtyři členové oddílu mají licenci rozhodčího ČSC, tři licenci trenéra.

    V roce 2012 byl nejlepším sportovcem LOKO Trutnov za minulou sezonu vyhlášen Lukáš Slavík, nejlepším trenérem LOKO byl Miroslav Tlamka.