Černá hora podruhé

výsledky žáci

výsledky ostatní

V neděli 8. srpna  se  jela  MTB časovka Janské Lázně - Černá hora. Závod byl zařazen do  Poháru mládeže a zároveň se jel jako Otevřené mistrovství Královéhradeckého kraje HC.  Trať  začínala na kolonádě v Janských Lázních a cíl  pro kategorie od kadetů po veterány byl ve výšce 1289 m.n.m. na Černé hoře. Závod žáků měl zkrácenou trať 5 km.

Nejrychlejším závodníkem časovky MTB se stal Michal Kaněra (Axit Doldy) v kategorii muži elite.

Závodníci ořádajícího oddílu LOKO Trutnov podali velmi dobré výkony. Mistry kraje se stali Petr Adámek (junioři), Jiří Voňka (vetereans), Jana Adámková (žákyně II) a Lukáš Kunt (žáci I). Druhé místo vybojoval  Petr Holub (masters II) a Vendula Mračková (žákyně I). Třetí místo obsadila Kateřina Šefcová (žákyně I).

Fotografie ze závodu najdete ve fotogalerii pana Šulce.