FITBOX

I. fitbox maraton 2008

 

informace ke stažení

program maratonu

 

fotografie z maratonu 1. část

fotografie z maratonu 2. část

 

FITBOX, POWERJÓGA, POWERBOX, POWERSTRETCH, KICKBOX AEROBIC,
POSILOVÁNÍ-činky + vibrační tyče, FITNESS JÓGA

 

Takové bylo složení maratonu, který se uskutečnil dne 17.5.2008 Na Nivách ve sportovní hale, a který pořádala TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA TRUTNOV o.s. Fitboxeři a fitboxerky se sešli, aby vyzkoušeli své síly a svou fyzičku. Můžeme konstatovat, že cvičit 5 hodin čistého času
v pekelném tempu vydrželi všichni.

Jednotlivé cvičební bloky byly rozvrženy po 20 minutách s 5ti minutovými přestávkami na napití. Cvičitelé se na nás doslova vyřádili a nešetřili nás.

Fitbox a posilování obstaral Pepa Vrbata za vydatné pomoci Jakuba Drašara, powerbox - Petr Kesner, kickbox aerobic - Iveta Zechovská, uvolňovací cvičení skvělá Markéta Slavíková. Technické zabezpečení obstarala cvičitelka fitboxu - nyní zraněná - Iva Kazdová.

V 10.00 hod. bylo zahájeno rozcvičkou - fitbox a už to jelo jedno za druhým, fitbox, powerjóga, powerbox, fitbox, powerstretch, kickbox aerobic, posilování-vibrační tyče +činky, fitbox, powerbox, fitbox+ posilování, kickbox aerobic, pak všichni cvičitelé-každý 5 minut a uvolnění, protahování a konec!!

Úžasná akce, které se zúčastnilo 18 cvičících, kteří odcvičili celý blok a tři, kteří z různých důvodů museli skončit dříve. (rodinné důvody apod.)

Doufáme, že jsme založili tradici, ve které budeme pokračovat.

VZHŮRU DO DRUHÉHO ROČNÍKU !!!!!!!!!

Maratonu se zúčastnili a vydrželi celých 5 hodin: Iveta Špičková, Margaret Vrbatová, Markéta Šlofarová, Tomáš Kulda, Jan Novotný, Hana Šabatová, Michaela Gärtnerová, Šárka Škrochová, Jana Pružincová, Eva Mrkvicová, Anna Machová, Dáša Soukupová, Apoštolová, Jiruchová, Marta Nývltová, Jana Výborná, Renata Melicharová, Běla Fašínová.

 

Margaret Vrbatová, tajemnice TJ