FITBOX

IV. fitbox maraton 2009

21. listopadu 2009

 

IV. Fitbox maraton 2009 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA TRUTNOV o.s.  uspořádala
IV. maraton ve fitboxu, který se uskutečnil dne 21.11.2009, a který  zcela zaplnil tělocvičnu na Nivách- je úspěšně za námi!!!!!!!!!!

 

  

40 fitboxerů a fitboxerek se od 9.00 hod. chystalo na 4. maraton, který propukl v 10.00 hod. Cvičilo se podle osvědčeného systému vždy 20 min. a poté 5 min. přestávka. Konec v 16.00 hod.
Rozcvičkou začínala Iva Kazdová, následoval Pepa Vrbata, Jakub Drašar, Petr Kesner a Iveta Horáková , která si připravila trošku odlišné cvičení, protože použila step bedýnky. Nezapomnělo se ani na vibrační tyče a činky, které s chutí používá Pepa. Petr roztančil sál svými krokovými variacemi při powerboxu. Závěr patřil opět všem cvičitelům, kteří se střídali po pěti minutách.

 

IV. Fitbox maraton 2009 IV. Fitbox maraton 2009 IV. Fitbox maraton 2009 IV. Fitbox maraton 2009

více fotografií najdete ve fotogalerii 

 

program fitbox maratonu

 

Odměněni byli bouřlivým potleskem všech přítomných fitboxerů, ale i diváků, kteří do haly Na Nivách v sobotu našli cestu a přišli povzbudit své blízké a známé.

Trutnovský fitbox začíná oslovovat zájemce z okolí, protože maratonu se zúčastnili cvičenci nejen z Trutnova, ale i ze Dvora Králové, Hostinného a Jičína. Akce se líbila a jsme moc rádi, že fitbox má v Trutnově úspěch. Průměrná návštěvnost hodin, které probíhají v týdnu je 28 cvičících.

Cvičíme v pondělí, úterý, středa dopoledne, čtvrtek, pátek a neděle dopoledne.

Takže Vy, kteří jste ještě neokusili co je to fitbox – přijďte do tělocvičny Na Nivách – rádi Vás mezi sebou přivítáme!!!!! 

 

Margaret Vrbatová,tajemnice TJ