KUŽELKY

Kuželky Trutnov - Bravo "A" družstvo - famózní Straka

Skvělého výsledku dosáhlo A družstvo na šestidráze Konstruktivy Praha („odčinilo" tak domácí remizy), z krásné „bramborové" medaile se může radovat po finále Českého poháru dorostu David Ryzák – to jsou nejradostnější výsledky víkendu

III. LIGA MUŽŮ

Jak již bylo výše uvedeno – skvělého a tolik potřebného úspěchu dosáhlo A družstvo v Praze na šestidráze Konstruktivy. Celé družstvo podalo dobrý výkon, nad nímž ční skvělý výsledek Romana Straky, který byl první hvězdou utkání a druhého hráče (opět trutnovské- ho) předčil o 46 kuželek..A protože oba hlavní konkurenti (Česká Lípa a Žižkov) opět prohráli, vyhlídky jsou opět růžovější.

tn RADOST PO VITEZSTVI NAD KONSTRUKTIVOU

Radost po vítězství nad Konstruktivou

 

19.kolo: KONSTRUKTIVA PRAHA : LOKOMOTIVA A   2:6   3241:3315

Výkony hráčů Lokomotivy : Roman Straka 613, Petr Holý ml. 567, David Ryzák 551, Marek Plšek 532, Michal Vlček 527, Marek Žoudlík 525 – u domácích pak Arnošt Nedbal 555
Tabulka po 19.kole:
1. LOKOMOTIVA A                 19  11 4 4  92:60    26
2. Kuželky Česká Lípa           19  12  1 6    94:58  25
3. TJ Teplice Letná              18  12 0 6   85:59   24
4. SK Žižkov Praha               18  11 1 6   84:60   23

Příští víkend bylo na programu utkání se Sp.Rokytnice v domácím prostředí, poněvadž se však hraje první semifinálový turnaj nejvyšší dorostenecké soutěže a zde bude účinkovat i hráč základního kádru A družstva David Ryzák a také stabilní náhradník A družstva Petr Kotek, povolilo vedení soutěže odložení toho zápasu na 25.března.

VÝCHODOČESKÁ DIVIZE:

Moc hezké a napínavé utkání odehrálo B družstvo doma s tabulkově lepším družstvem z Českého Meziříčí. Soupeři zahráli velmi dobře, na vyrovnaný výkon Béčka to však nakonec bylo málo. Družstvo se dere tabulkou vzhůru, škoda začátku jara, který byl provázen zraněními opor družstva.

21.kolo:  LOKOMOTIVA B : TJ ČESKÉ MEZIŘÍČÍ    12:4   2673:2635
Nejlepší hráči Lokomotivy : Petr Holý ml. 463, Aleš Kotek 451, Zdeněk Babka 449, Jaroslav Jusko 445 – u hostů výborný Milan Vošvrda 479
Tabulka po 21.kole :
1. SKK Hořice B               21  14 1 6   214:122      29
2. KK Vysoké Mýto           21  14 1 6   204:132      27
3. SKK Třebechovice        21  13 2 6   196:140      28
6. LOKOMOTIVA B            21  12 0 9   181:155      24

VÝCHODOČESKÝ PŘEBOR:

Husarský kousek se povedl C družstvu, které v Milovicích nadělilo domácímu B družstvu „kanára". B družstvo je v tabulce dokonce výše než jejich Áčko, o to je výsledek cennější. Bilance C družstva proti oběma družstvům Milovic je impozantní – 2 vítězství a skóre 30:2 !!!!

19.kolo : TJ MILOVICE B : LOKOMOTIVA C        0:16   2408:2552
Nejlepší hráči Lokomotivy : Vendulka Plšková 446, Karel Slavík 442, Vendy Krulišová 431, Antonín Sucharda 421 - v drezu Milovic Jarmil Nosek 421
Tabulka po 19.kole :
1. SKK Jičín C                 19  16 1 2   213:91      33
2. TJ Dvůr Králové           18  14 1 3   205:83      29
3. TJ Nová Paka B           18  10 1 7   147:141     21
9. LOKOMOTIVA C           19   6 4 9   144:160      14

VÝCHODOČESKÁ SOUTĚŽ:

Jediné družstvo D odcházelo z kuželny bez bodfového zisku.

18.kolo : LOKOMOTIVA D : SP.ROKYTNICE C     6:10   2292:2357
Nejlepší hráči Lokomotivy : Zdeněk Khol 415, David Chaloupka 411, Jiří Škoda 407, Josef Doležal 397 – v družstvu Rokytnice Zd.Novotný 425
Tabulka po 18.kole:
1. SKK Svijany Vrchlabí D 18  15 1 2   208:80      31
2. TJ Červený Kostelec C  17  14 1 2   190:82      29
3. TJ Jilemnice A               17  14 0 3   203:69     28
8. LOKOMOTIVA D             18   5 1 12  121:167    11

ČESKÝ POHÁR DOROSTU (BEVAR CUP)

S krásným konečným 4.místem se vrátil z finálového turnaje v Olomouci David Ryzák.
Ve finálém turnaji obsadil dokonce 3.místo.
Výsledek finále :
1. Jaroslav Bulant    Jiskra Hazlov      582
2. Ondřej Matula      PSJ Jihlava        579
3. DAVID RYZÁK                              573
Celkové pořadí : 
1. Jaroslav Bulant                           226 bodů
2. Ondřej Bína        Jiskra Hazlov      225
3. Jan Mecerod        Slovan Rosice    212
4. DAVID RYZÁK                             193

PROGRAM NA NÁSLEDUJÍCÍ VÍKEND
Čt 16.03.  Vč přebor   17.00  LOKOMOTIVA C : SKK Jičín C
Pá 17.03   Vč divize   17.00  TJ Č.Kostelec B : LOKOMOTIVA B           v Č.Kostelci
Vč soutěž   17.00  TJ Jilemnice B : LOKOMOTIVA D                            v Jilemnici
So 18 a Ne 19.3  1.semifinálový turnaj 1.dorostenecké ligy                 v Praze – Braníku

Přiložena fotografie Arny Plška

Zpracoval : Petr Holý st., 13.03.2017