V Polsku to sedmadvacekrát zacinkalo, nejúspěšnější byla plavkyně Eliška Jarošová

Jedenáct plavců z TJ Loko FM Servis Trutnov se vydalo o víkendu do Wroclawi, kde závody pořádal tamní oddíl MKS Juvenia. Trutnovští odjížděli do Polska s dobrou formou a cílem stát na stupních vítězů, což se jim v mnoha případech také podařilo. Medaile jim zacinkaly hned 27krát.
Štafeta děvčat ve složení Denisa Gnolová, Barbora Suková, Kateřina Holubová a Alena Füllsacková získala dvě krásná druhá místa. Štafeta mladších děvčat, která plavala v sestavě Eliška Jarošová, Michaela Kosinková, Romana Lankašová a Eliška Svobodová přispěla do sbírky dvěma zlaty.

tn Polsko1

Nejúspěšnějšími plavkyně byly Kateřina Holubová, Eliška Svobodová a Eliška Jarošová. Tato děvčata všechny své starty proměnila v medailová umístění. Kateřina si vybojovala čtyři stříbrné medaile, Eliška Svobodová jednu zlatou a tři stříbrné medaile a Eliška Jarošová si dohmátla pro jedno první, jedno druhé a dvě třetí místa. Mimo tyto úspěchy si Eliška ještě vyplavala nejlepší bodový výkon a stala se tak nejúspěšnější závodnicí kategorie 2000 - 2001.

O ostatní medaile se postarali: David Šrůtek 1-1-1, Barbora Suková 2-0-0, Alena Füllsacková 0-1-1, Romana Lankašová 1-0-1, Michaela Kosinková 0-1-0 a Karel Lisý 0-1-0.