16. mezinárodní soutěž plavců ve Wroclawi

V polské Wroclawi se konala 16.mezinárodní soutěž plavců, na kterou se vydalo také 7 žáků TJ Loko FM Servis.

Všichni odjížděli do Polska s dobrou formou a s cílem stát na stupních vítězů i přes absolvované těžké soustředění před soutěží, které proběhlo formou dvoufázového tréninku a únava byla trochu znát. I přesto se všichni snažili zaplavat co nejlepší časy a získat pro oddíl nějakou medaili.

Čtveřice bojovnic (viz. foto zleva) ve složení: Zámečníková, Holubová, Suková a Füllsacková opět zabodovala  ve štafetě na 4 x 50m polohově,  když získala 3.místo v čase 2:32,89, které děvčata ještě v neděli vylepšila a ve štafetě 4 x 50m VZ získala 2.místo v čase 2:12,19.

Další cenné kovy  získali  Pavel Kube (3.místa v disciplínách 100Z a 200PZ), Barbora Zámečníková  (2.místo na 100M) a Kateřina Holubová (3. místo na 100P).

plavani10-026_m

Foto a text: Dita Gnolová