Historie plavání v Trutnově

Výroční zpráva oddílu plavání za rok 2016

Rok 2016 byl pro plavecký oddíl a Sportovní středisko TJ Loko UP GROUP opět velmi úspěšný. Jak říká název oddílu, podařilo se podepsat smlouvu s novým generálním partnerem do roku 2020.
Po sportovní stránce se plavcům výrazně dařilo. V reprezentačních výběrech jsme měli zastoupení v Martině Elhenické (dospělí) a Kláře Šimánové (starší junioři). V celostátním SCM byla zařazena Kateřina Holubová. V krajském SCM pod vedením Tomáše Břeně a Pavla Pokorného potom Klára Šimánová, Romana Lankašová, Dominika Brádlová, Karolína Šolínová, Lucie Kraková, Karolína Malíková a Aleš Umlauf.

tn vz 2016  1

Zobrazit celý článek: Výroční zpráva oddílu plavání za rok 2016

Výroční zpráva oddílu plavání za rok 2015

Rok 2015 byl pro plavecký oddíl a Sportovní středisko TJ Loko FM Servis opět velmi úspěšný.
Po sportovní stránce se plavcům převážně dařilo. V reprezentačních výběrech jsme měli zastoupení v Martině Elhenické (dospělí) a Kláře Šimánové (starší junioři). V celostátním SCM byly zařazeny plavkyně Holubová a Suková. V krajském SCM pod vedením Tomáše Břeně a Pavla Pokorného potom Holubová, Suková, Šimánová, Kosinková, Lankašová, Brádlová a Šolínová.

tn vz 1
Na vrcholných mezinárodních akcích jsme měli zastoupení v Martině Elhenické, která reprezentovala ČR na Světové Univerziádě v korejském Gwangju, kde vybojovala ve finálových závodech 2 x 8. místo na 800 a 1500 VZ. Poprvé Martina plavala na Mistrovství světa v dlouhém bazénu v ruské Kazani, kde obsadila 22.místo na 1500m VZ.

Zobrazit celý článek: Výroční zpráva oddílu plavání za rok 2015

Výroční zpráva oddílu plavání za rok 2014 

Rok 2014 byl pro plavecký oddíl a Sportovní středisko TJ Loko FM Servis úspěšný a smutný zároveň. Velký smutek přineslo do našich srdcí úmrtí dlouholetého předsedy Pavla Sobotky, který nás opustil 29. března. Čest jeho památce.

plavani-2015-75 m

Po sportovní stránce se plavcům převážně dařilo. V reprezentačních výběrech jsme měli zastoupení v podobě Elhenické, Holubové, Sukové a Šimánové. O limity na vrcholné soutěže bojovala i Aneta Pechancová.
Na vrcholných mezinárodních akcích jsme měli zastoupení v Martině Elhenické, která reprezentovala ČR na ME v dlouhém bazénu v Berlíně. Také Klára Šimánová se prosadila při juniorských mezistátních soutěžích. Čtyřutkání a sedmiutkání středoevropských států ozdobila dvěma bronzovými medailemi na 200 m motýlek.

Zobrazit celý článek: Výroční zpráva oddílu plavání za rok 2014