Stolní tenis - Ukončení hráčské sezóny 2015 - 2016

Již tradičně hráčská sezóna oddílu stolního tenisu TJ Lokomotiva Trutnov končí oddílovým turnajem dětí a rodičů. Již 22. ročník, který se uskutečnil v sobotu 23.4.2016, se konal za rekordní účasti 22 hráčů.

stolni tenis- 2016- 02 m

Tradiční turnaj dětí a rodičů byl rozdělený na kategorie žáků, dorostenců a rodinných příslušníků.
V nejlépe obsazeném turnaji žáků, i tentokrát ochuzeném o několik členů z důvodu nemoci, se stal celkovým vítězem Marek Macl před Tomášem Březinou a Ondřejem Štěpánkem.

stolni tenis - 2016 -05 m

O jejich pořadí při celkovém shodném počtu 6 bodů musely rozhodnout jejich vzájemné zápasy. Na dalších místech se umístili Daniel Samek, Vítek Morávek, Jakub Svoboda, Jiří Švál a Michal Pražák. Kromě poháru pro tři nejlepší hráče si všichni odnesli domů diplomy a pěkné ceny, zakoupené z dotace MěÚ Trutnov.
Pohár pro vítěze si ze soutěže dorostenců odnesla i Klára Prokopcová, diplom a věcné ceny připravili organizátoři turnaje i pro další účastníky turnaje Jáchyma Drašara a Petra Kotka.
Souběžně s turnajem mládeže bojovaly o vítězství také rodiče mladých hráčů. Celkovým vítězem turnaje maminek se stala p. Březinová před p. Maclovou, Svobodovou a Pražákovou.

stolni tenis-2016-04 m

Turnaj tatínků, doplněný o účast organizátorů a dorostenců, vyhrála Lenka Kalášková, na dalších místech se umístili Václav Doubek, Klára Prokopcová, Stanislav Březina, Jáchym Drašar, p. Morávek, p. Švál, p. Drašar a p. Pražák.
stolni tenis-2016-03Protože se turnaj všem účastníkům líbil, lze předpokládat, že i za rok se sejdeme v hojném počtu.