Stolní tenisté Břeň a Doubek slaví krajský bronz ve čtyřhře

Účast na krajských přeborech mladších žáků ve stolním tenisu si zajistila také trojice trutnovských hráčů. V broumovské sportovní hale bojoval Michal Doubek, Marek Macl (oba Loko) a Matěj Břeň (TJ Poříčí).
Ve dvouhrách v základních skupinách každý z trutnovských hráčů zvítězil v jednom utkání a ve dvou odešel poražen. To znamenalo třetí místo ve skupině a boje o 13. - 24. místo. V takzvané soutěži útěchy byl nejúspěšnější Michal Doubek, který tuto část vyhrál a obsadil 13. místo. Do semifinále „útěchy" postoupil Matěj Břeň i Marek Macl.

Ve čtyřhře vybojovala dvojice Matěj Břeň - Michal Doubek bronzové medaile, když v semifinále nestačila na hradecký pár Lebeda - Šorm. Z vítězství a titulu krajských přeborníků se radovala dvojice z Hostinného Sixta -Valeš.