Rozjetá Lokomotiva. Ne však na hřišti, dráze, tatami... Na parketu!

Bylo to teprve podruhé, co se do Uffa lidé přišli bavit na ples, který pořádala Tělovýchovná jednota Lokomotiva Trutnov. Páteční společenská událost se nesla v duchu tradičního plesového reje s tím, že letošní ročník se konal i u příležitosti desátého výročí oddílu amerického fotbalu v Trutnově.
Rozjetá Lokomotiva. Ne však na hřišti, dráze, tatami... Na parketu!

tn ples 2017 1

Úvodní slovo večera a přivítání hostů si vzal na starost předseda Lokomotivy Petr Musil. Poté do sálu vběhli dva hráči místních Rangers - Jan Janovský a Šimon Malý, kteří předvedli malou ukázku toho, o čem že je sport se šišatým míčem. Největší ohlas u diváků však vyvolalo až závěrečné salto.

2. PLES LOKOMOTIVY TRUTNOV

Srdečně zveme všechny na 2. PLES LOKOMOTIVY TRUTNOV, který se uskuteční v pátek 24. 11. 2017 ve společenském, centru UFFO. Záštitu nad plesem převzal oddíl amerického fotbalu, který v letošním roce slaví 10 let od svého vzniku.

tn PLES LOKO 2017

Vyhlášení nejlepších sportovců Tělovýchovné jednoty Lokomotiva Trutnov za rok 2017

Plavkyně Elhenická, výškařka Pejchalová, boxer Nevečeřal a ti další nejlepší z Lokomotivy

 

V devíti kategoriích ocenila největší městská sportovní organizace Tělovýchovná jednota Lokomotiva Trutnov své nejlepší členy za výkony a odvedenou práci v roce 2016.

tn vyhlaseni 1
Plavkyně Elhenická, výškařka Pejchalová, boxer Nevečeřal a ti další nejlepší z Lokomotivy
Čtvrteční společenskou akci v Uffu už popáté v řadě uváděla moderátorka Martina Adamů, která postupně na pódium zvala nominované sportovce od těch úplně nejmenších. Úvodní slovo patřilo také předsedovi Lokomotivy Petrovi Musilovi. S předáváním skleněných trofejí mu pak pomáhali místostarostka Hana Horynová, předseda sportovní komise Pavel Káňa a člen výkonného výboru Jiří Hauf.

Vyhlášení nejlepších sportovců Tělovýchovné jednoty Lokomotiva Trutnov za rok 2016

Dovolujeme si Vás pozvat na slavnostní vyhlášení nejlepších sportovců, sportovních kolektivů a trenérů TJ Loko Trutnov za rok 2016, které se uskuteční dne 4. května od 16:00 hod. ve společenském centru UFFO.

Vyhlášení je veřejně přístupné

tn pozvanka-sportovec-roku-2016

Pozvánka na 1. PLES LOKOMOTIVY

Vážení členové a příznivci,

     všechny Vás srdečně zveme na historicky 1. PLES LOKOMOTIVY Trutnov.

Oprašte lakýrky, přijďte provětrat garderóby, pobavit se a zatancovat si !!!

tn ples6-final

  

 

Vyhlášení sportovců Tělovýchovné jednoty za rok 2015

 
Slavnostní vyhlášení nejlepších sportovců, funkcionářů a sportovních kolektivů Tělovýchovné jednoty Lokomotiva Trutnov za rok 2015 se ve středu 15. 6. 2016  uskutečnilo v Uffu. Tradiční společenská událost, která letos proběhla v netradičním červnovém termínu, zanesla do historie oceněné v devíti kategoriích.

sportovec 2016 1 m

Rychlý kontakt

Sekretariát

Mobil: 603 383 285
Email:­ info@lokotrutnov.cz

 

Přihlášení

Adresa

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Na Nivách 568, 541 01 Trutnov

IČO: 47462965
DIČ: CZ47462965