NÁBOR 2022

clipboard02

 Nábor startuje 4.1.2022 v 18:30 a je celoroční - na každém tréninku oddílu aikido (pokud nedojde na nějaké další přihlouplé omezení, .......)

 Tréninky jsou určeny nejen mužům, ale také ženám a mládeži od 15-ti let.

-------------------------------------------------------------------- 

 Semináře a další akce

 

 

  • 16.-22.7.2022 - Letní škola Divišov - Jan Mareš
  • 25.-31.7.2022 - Letní škola Tábor - Ondřej Malina

 Více a další aktuální informace i o uvedených seminářích aikidó naleznete na www.cfai.cz

---------------------------------------------------------------------------------------------

Sponzoři oddílu:

Logo-RMistr

      NNSteel logo 1-barva     

logo bures 2

Cvičení v roce 2022

 

V novém roce začínáme již v úterý 4.ledna od 18:30 hod .....

 

  Nábor nových členů

 Případní zájemci starší 15-ti let si toto bojové umění mohou přijít vyzkoušet každé úterý a čtvrtek od 18:30 do 20:00 do tělocvičny judo / aikido v nově zrekonstruovaném areálu Na Nivách.

 

 pf2022 2122 02

16. letní škola aikido Letovice - 26.7. - 1.8. 2010

 051_ls_letovice_2010

Už 16 let je poslední týden v červenci spojený s letní školou v Letovicích. Letos tomu bylo nejinak. Pro ty, kteří o letních prázdninách nemají tolik prostoru pro cvičení, se jedná vlastně o jednu z letních možností, jak si užít řádně silného koncentrátu cvičení od pondělí do neděle.
A že je to pokaždé výživné, tak o tom žádná. A kde jinde se taky můžete sejít se spoustou podobně potrefených navíc aikidoků? Tak nějak rok od roku je na letovickém tatami víc a víc zatím neznámých obličejů (ale to je vlastně dobře).

 

 

Mimo cvičení je to týden plný spousty likvidační zábavy nekonající se už jen na tatami. Hlavně při různě vypečených soutěžích, turnajích a jinak, už tak opotřebované tělo, řádně dorážejících aktivitách. 032_ls_letovice_2010Jasně, že některé z nich jsou už vlastně nedílnou součástí letní školy a vlastně by to bez nich bylo jako cvičení bez senseie ..... a to fááákt není ono! Nebo že by? Takový turnaj v malé kopané o pohár Ex-prezidenta ČFAI, Drvoštěp (hod polenem), Trautenberkovy prasklé koule (taky-petánk), Žatecký vorijenťák ......Zní to skoro nevinně, ale opak je pravdou. A navíc každý rok je něco nového (to je  o strach). Letos třeba Bungee running (odtáhni si auto na gumě), Krakonošova lajna (chůze po plochém špagátě) ....

 

A obecně, ze všeho nejhorší je čtvrtek - den volna! Může to vypadat, že v tento den se nic nedělá, lelkuje, povaluje na koupališti, courá po okolí ... Prdlajs! I tento poslední červencový pátek bylo snadné na tatami poznat, kdo z přítomných se účastnil fotbalového turnájku, nohejbálku, případně, kdo se zdržel při doplňování odpařených tekutin ....

 

Sobota, kromě cvičení byla, jako obvykle, ve znamení zkoušek na žákovské technické stupně a také o společném posledním večeru, kdy se vyhlásili všichni, nejen ti úspěšní, kteří se zúčastnili (a uspěli) ve všech těch "hrozných" organizovaných činnostech mimo tatami. Kromě toho, že na tatami si trutnovští jako vždy užívali, tak i mimo tatami 130_ls_letovice_2010byli více než výteční. Ani malinko nebudu přehánět, když napíšu, že bylo málo z vypečených soutěží a turnajů, kde by někdo z našich neuspěl nebo aspoň nebyl členem týmu, které mu se dařilo víc než dobře. A to všechno je umocněné tím, že jsme do Trutnova přivezli putovní pohár za první místo v malé kopané, tedy díky tomu, že vyhrál tým složený z boskovických, letovických a trutnovského aikidoky - BOLSLET. To není všechno, čtyři z šesti členů týmu TRUS(tí), kter skončil na bedně třetí, byli z trutnovského dojo. Jak trefně tuto úspěšnou akci označit? Snad "Zřejmě dobrý oddíl!" Vlastně "Doooost dobrý oddíl!"

 

Nakonec jen tak pod čarou ....Když jsem narazil na "nové tváře", tak taky musím poznamenat, že na druhou stranu zase přibývá těch zkušenější aikidoků s vyššími technickými stupni, kteří provádí "face-showing"?! Sic neodcvičí celý týden, ale přijedou se ukázat, aby se na ně náhodou nezapomnělo. Jsou tací, kteří dorazí na počátku týdne, když jsou všichni čerství, to by šlo. Jenže jsou i tací (a neváží nejmíň), kteří přijedou v sobotu, snad jen pro to, aby dorazili některé už na rezervu cvičící aikidoky (tedy převážně z Žatce).

rs

 

Více fotografií najdete ve fotogalerii

 


Rychlý kontakt

Sekretariát

Mobil: 603 383 285
Email:­ info@lokotrutnov.cz

 

Přihlášení

Adresa

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, 541 01 Trutnov

IČO: 47462965
DIČ: CZ47462965