NÁBOR 2022

clipboard02

 Nábor startuje 4.1.2022 v 18:30 a je celoroční - na každém tréninku oddílu aikido (pokud nedojde na nějaké další přihlouplé omezení, .......)

 Tréninky jsou určeny nejen mužům, ale také ženám a mládeži od 15-ti let.

-------------------------------------------------------------------- 

 Semináře a další akce

 

 

  • 16.-22.7.2022 - Letní škola Divišov - Jan Mareš
  • 25.-31.7.2022 - Letní škola Tábor - Ondřej Malina

 Více a další aktuální informace i o uvedených seminářích aikidó naleznete na www.cfai.cz

---------------------------------------------------------------------------------------------

Sponzoři oddílu:

Logo-RMistr

      NNSteel logo 1-barva     

logo bures 2

Cvičení v roce 2022

 

V novém roce začínáme již v úterý 4.ledna od 18:30 hod .....

 

  Nábor nových členů

 Případní zájemci starší 15-ti let si toto bojové umění mohou přijít vyzkoušet každé úterý a čtvrtek od 18:30 do 20:00 do tělocvičny judo / aikido v nově zrekonstruovaném areálu Na Nivách.

 

 pf2022 2122 02

Mezinárodní seminář aikido - Žatec 25.-.27.2. 2011

Tak se sešel rok s rokem a opět jsme vyrazili na seminář do města chmele a piva, do královského Žatce. Seminář měl být plně pod taktovkou pana Joela Roche (6 Dan Aikido, Francie). Navíc to letos bylo už pošesté (tuším), co se tento seminář konal právě v Žatci. Odjížděli jsme s malinkou nejistotou, abychom se letos senseie dočkali. On se totiž vloni jaksi nedostavil.

Seminar_J_Roche_Zatec_2011-mensi_2

Letos už bylo vše tak, jak mělo být. Sice to zprvu vypadalo, že páteční cvičení bude hodně komorní a na tatami se budeme hledat, ale nakonec všechno lícovalo. Abych nebyl nařčen z nezájmu a přehlížení, tak jsem si dovolil hned z čerstva zacvičit i s fosilikem Alešem Kubelkou. Pro změnu jsem jím byl upozorněm, abych brzdil, že není ve formě! Bafuňář!?

Šimi, ten delší z BDB*, se nás snažil "nalákat" na Samce - zaručeně skvělou, zaručeně žateckou, zaručeně 13° - kterého prý točí v nové restauraci U Orloje. Chtěl se pochlubit a vytáhnout. Nakonec z obsluhy vypadlo, že Samec je zaručeně žatecký i zaručeně skvělý, ale ... je to 11°. Podle Šimiho je to fakt ta nejsilnější jedenáctka, kterou pil a chutná hodně podobně jako třináctka (kterých zatím mnoho nevypil).

Seminar_J_Roche_Zatec_2011-mensi_1

Sobotní cvičení bylo více než fajn a taky bylo dobře,že se sensei zaměřil i na cvičení s klackama, tedy hlavně s bokkenem. Pro některé z trutnovských, tedy podle výrazů tváří, které jsem u nich stačil zachytit, to bylo NĚCO :-). Ale přežili to všichni a bez úhony.

Nějak jsem na tatami postrádal Rendu Novotného, který poslední dobou hodně organizuje, ale pokud jde o cvičení samotné, tak vcelku dost pauzíruje. Organizátor je to fakt dokonalý. Takže z JJT (Jelitní Jednotka Třebíč) dorazili bez něho.

Na večer si žatečtí opět připravili něco málo ze svého repertoáru. Teda kromě toho, že měli "velké oči" a zarezervovali celou hospodu, nějakých 50 míst, asi pro 30 aikidoků?! Ještě, že hospodský/á byl rozumný a otevřel/la hospodu i pro místní, stálé zákazníky. To byla jen taková malá chybička, bez které by to nebyl vlastně pořádný seminář v Žatci. Nepamatuji se, že by se něco podobného v Žatci nestalo .... To hlavní a víc zábavné vypuklo okolo jedenáctné hodiny, kdy na plac v restauraci vtrhli "Fajt bradrz" (až přestane vynášet brejk, mají hošani další alternativu). Tak se zase předvedli a nevedli si špatně, jen uklízet bych po těhlech hvězdách nechtěl.

Neděle byla hodně lámavá. Hlavně se lámalo jo. To je taková ta dřevěná hůl, se kterou se taky dá cvičit. Napočítali jsme celkem 5 kousků za dvě hodiny cvičení. Jedno ze zlomených bylo moje. Fosilik Aleš se rozhodl, že si raději zajede objednat luk, takže vlastně prchnul ze cvičení. No lepší už to nebude.

I v neděli se dokázali zatečtí předvést. Malý Pepa, ten kratší z BDB*, se přišel ukázat s chodníkovým lišejem na čele, ke kterému přišel v sobotu v noci při nevydařeném brejkařském kousku. A do třetice, Velký Pepa, ten nemá s BDB* nic společného, nám poskytl nezjištnou informaci o tom, že před Hradcem Králové je kruhový objezd. Vlastně díky této informaci jsem tohle mohl napsat, kruhovým objezdem jsem projel správně a ještě se vrátil i do Trutnova. ....Tretina, tretina, tretina .....

 

-rs

Více foto v Galerii

* Brejk Denz Bradrz


Rychlý kontakt

Sekretariát

Mobil: 603 383 285
Email:­ info@lokotrutnov.cz

 

Přihlášení

Adresa

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, 541 01 Trutnov

IČO: 47462965
DIČ: CZ47462965