NÁBOR 2019 - 2020

clipboard02

 Nábor startuje 1.10.2019 v 18:30 a je celoroční - na každém tréninku oddílu aikido

 Tréninky jsou určeny nejen mužům, ale také ženám a mládeži od 15-ti let.

-------------------------------------------------------------------- 

 Semináře a další akce

 

  • 16. - 19.1.2020 Seminář aikido -Phillipe Gouttard (6.dan, Francie) - Pardubice / Praha Karlín
  • 13. - 15.3.2020 Seminář aikido - Joel Roche (6.Dan, Francie)  - Praha Karlín
  • 21.3.2020 Seminář aikido - Jan Mareš (5.dan) - Trutnov
  • 13. - 14.6.2020 Semnář aikido - Franck Noel (7.Dan, Francie) - Praha Vinohrady

 Více a další aktuální informace i o uvedených seminářích aikidó naleznete na www.cfai.cz

---------------------------------------------------------------------------------------------

Sponzoři oddílu:

Logo-RMistr

      NNSteel logo 1-barva     

logo bures 2

Zahájení nové sezóny a nábor 2019/2020

Od 10.9.2019 začínáme novou sezónu tréninků v novém dojo - v rekonstruovaném objektu na Nivách (SVČ Trutnov). Starujeme v 18:30 hod

 

Od 1.10.2019 začíná nábor nových členů oddílů aikido. Tréninky začíná od 18:30 hod v tělocvičně judo/aikido.

Nábor probíhá celoročně

Případní zájemci starší 15-ti let si toto bojové umění mohou přijít vyzkoušet každé úterý a čtvrtek od 18:30 do 20:00 do tělocvičny judo / aikido v nově zrekonstruovaném areálu Na Nivách.

 

 

 

 

 

 

Letní škola aikido s J. Roche - Praha 2011

Každoroční letní škola s panem Rochem byla tentokrát přesunuta až na konec prázdnin, od středy 24. do neděle 28. srpna. Možná to bylo i dobře, protože si na cvičení udělalo čas více lidí, než bývalo zvykem, aspoň poslední dobou.

LS_Roche_2011

Dokonce mile překvapili i bafuňáři, dorazili všichni. No ještě aby ne, když se měla konat Valná hromada ... Prostředí karlínského dojo nezklamalo, prádelnička jak se patří! Kdo nezažil, těžko mu vyprávět.

To_je_dobre-Jednicky

Nezklamal mě Aleš! Tak optimisticky zahájit cvičení, jako třeba "Slibme si, že si nebudeme ubližovat!?" umí snad jen on. Už při obědě u Číňana se piklekovalo o zimně-jarním semináři, který byl letos naposledy v Žatci. A že by mohl být třeba v Hradci Králové! A že by jej mohl zajistit třeba právě Aleš, který by si přijel do Hradce k rodičům na kachničku... A co potom judanša! Když už se chce Aleš exponovat, tak proč neudělat judanša v Českých Budějovicích? No, když si tak vzpomenu na poslední seminář s panem Noelem právě tam, tak nevím, nevím ....Ale kdo chce kam?!

Bafunari_co_maji_jeste_humorNizkoletici_preza

Před sobotní Valnou hromadou, která se konala před večerním cvičením, jsem se domníval, že letovický letní fotbalový turnaj je ta nejvíce emotivní akce, které se dobrovolně účastním nějakých 17 let! No ještě, že jsem z toho letního fotbálku vytrénovaný! Začalo to přitom nenápadně a zábavné bylo i hlasování o tom, jak se bude vůbec hlasovat. To byl klamný pozvolný začátek. Podezřelé mělo být i to, že se všechno odvíjelo vcelku svižně a vypadalo to na "bleskovou VH". Do chvíle, než došlo na peníze a pravidla nebo pravidla a peníze? To bylo najednou emocí, protažených ksichtů, rádoby spravedlivých, upřímně překvapených, komicky nic nechápajících .... A výsledek? Bafuňáři si s tím už nějak poradí, když budou třeba taky dodržovat všechna pravidla.

Particka_2011

Tohle předčilo i moje zkušenosti z mnoha mačů mezi BosLetem a Masáky, beze srandy.

Opět nezklamali z JJT. Když už to nejsou komické vložky při cvičení, tak aspoň překvapí svým "hárdvérem". Takové džo z neopracované švestky v dojo neviděl ještě ani Roche. S úsměvem jej označil za "tradiční" a když jsme mu vysvětlili z jakého stromu pochází, tak si se zájmem přičichnul..... Slivovidžo.

Takhle_krajim_kazdeho

Sobotní večerní párty byla úplným opakem VéHáčka. Pravda ještě se trochu probíralo emočno, ale jen chvilku. Pak už to byla pohodička a klídek. Bylo třeba si to nechat v klidu projít hlavou. Dokonce se do karlínského sklepa vrátili i "Homouši" (putovní pohár). Od letovické letní školy je u sebe nechal  aklimatizovat Esmoš, aby si ze začátku zvykli na Prahu a následně potom zase na karlínský sklep. Teď budou zase rok v temnu.

To_tedy_valim_oci-to_joo

-rs

 

PS. Přiznám se, taky jsem dorazil jen na jeden den, na sobotu - udělat féjšóuving - jako bafuňáři. Ale stálo to za to - užil jsem si to beze zbytku!


Rychlý kontakt

Sekretariát

Mobil: 603 383 285
Email:­ info@lokotrutnov.cz

 

Přihlášení

Adresa

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, 541 01 Trutnov

IČO: 47462965
DIČ: CZ47462965