Seminář aikido - Tomáš Tamchyna, 14.5.2011, Trutnov

Tak na tuhle květnovou sobotu jsme si domluvili pocvičeníčko s Tomášem Tamchynou. Toho času je to pražák a 3. Dan*. Každý nemůže být úplně dokonalý, co se dá dělat. Ale jinak je to kluk šikovnej.

 

Seminar_T-Tamchyna_05-2011_zm_2Seminar_T-Tamchyna_05-2011_zm_1

 

Hned od rána se nás po tatami začalo komíhat okolo 20 aikidoků i aikidoček. Samosebou, že dorazila i jaroměřská "béčková" sekce. A dokonce se tady vyloupnul i jeden "perníkář".

Sice to vypadalo zpočátku na poklidné cvičení. Hezky se rozehřát s klackama (bokkenem), dostat jednou, dvakrát přes prsty nebo loket a pak se uvidí ....

A vidělo se ... lehké úvodní tempíčko vzalo brzy za své a otáčky se pomalu zvyšovaly. Byli tací, kteří to přímo potřebovali. A protože nás nenechalo ve štichu ani počasí, tak jsme vlastně měli i přípravu na letní potní cvičení. Soudě podle nepřítomných výrazů některých přítomných, ne všichni jsou na léto v dojo (nejen trutnovském) připraveni.

Odpolední část byla vlastně taková dorážka některých exemplářů (a jsou i tací, kteří si nic nepamatují, prý?!). Pěkně svižně, ať to lítá .... Prosebné zraky obrácené k ručičkám hodin v dojo (týkalo se těch, kteří dobře vidí na dálku) začali po 20  minutách létat prostorem. Některým nepomohl ani povolený dopink čokoládovým dortíčkem a kávou. Spíše to byl handicap. Stejně by se asi umlátili o tatami tak jako tak sami.

Byl jsem u toho, byl jsem bit, zalétal jsem si ..... nejspíše za odměnu anebo na něčí objednávku?!. Nedal jsem se, tak snadné to mít nebudete!

 

Více fotek v Galerii

-rs

 

* pro Ty co si všimli .......původně jsme si pozvali 2. Dan, ale než stačil dorazit ..... kudy to vlastně jel?!


Rychlý kontakt

Sekretariát

Mobil: 603 383 285
Email:­ info@lokotrutnov.cz

 

Přihlášení

Adresa

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, 541 01 Trutnov

IČO: 47462965
DIČ: CZ47462965