Boxer Velecký vícemistrem republiky

 

Fantastický úspěch zažil trutnovský box na mistrovství republiky, které se konalo minulý víkend v Plzni. Turnaj pořádal klub BC Plzeň v kulturním domě a za trutnovskou BC Lokomotivu se ho zúčastnil dvaadvacetiletý boxer Luboš Velecký ml., který startoval v prestižní těžké váze do 91 kg a realizační team trenér Velecký Luboš st. trenér Kubec Karel a Geisler Vladimír ( Gremium DK).

Bývalý šestinásobný juniorský mistr republiky se po dvouleté pauze vrátil k boxu před několika měsíci, ve svém posledním zápase porazil před dvěma týdny jasně na body úřadujícího juniorského mistra republiky Martina Křelinu.

V pátek ve vyřazovacích zápasech porazil pardubického Františka Smetánku vysoko na body 21:1.

 

Boxer Velecký vícemistrem republiky

z leva trenér Velecký Luboš st., stříbrný vícemistr Velecký Luboš
ml. a trenér Kubec Karel

 

V sobotním semifinále Luboš nastoupil proti Budínskému z (Ml. Bolesl.) , svěřence trenéra Petra Somera. Rozhodčí zápas musel ukončit již v prvním kole r.s.c. pro naprostou převahu trutnovského boxera. Luboš díky svému drtivému nástupu soupeře doslova zlikvidoval a mohl díky tomu vyšetřit síly na nedůležitější zápas, nedělního finále.

 

Boxer Velecký vícemistrem republiky

 

Do finálového boje se proti Lubošovi postavil boxer Vladimír Řezníček z týmu SKP Boxing Praha. Pražský borec si v úvodu vytvořil náskok pěti bodů, které Luboš postupně stahoval. Oba boxeři předváděli vyrovnaný výkon. Třetí a čtvrté kolo bylo v jasné režii trutnovského boxera. Nicméně po zaznění posledního gongu zápasu bylo skóre v poměru 21:19 ve prospěch pražského boxera, který tak získal titul mistra republiky, Luboš skončil v turnaji na krásném druhém místě.

Přes těsnou prohru ve finálovém zápase je Veleckého umístění výborným výsledkem nejen pro něj osobně, ale i pro celý trutnovský box.

 


Rychlý kontakt

Sekretariát

Mobil: 603 383 285
Email:­ info@lokotrutnov.cz

 

Přihlášení

Adresa

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, 541 01 Trutnov

IČO: 47462965
DIČ: CZ47462965