Oblastní kolo boxu v Turnově

 

V sobotu 21.listopadu zahájili trutnovští boxeři sezonu 09/10 účastí II. ligy Středočeské oblasti
v boxu.

Za TJ Lokomotiva Trutnov nastoupili v přípravce teprve desetiletý Ondráško Albert do 45 kg, který po velice bojovném a vyrovnaném zápasu nestačil na domácího Šafra. Ve druhém zápase nastoupil Herák Lukáš do 57 kg, který po velmi tuhém boji remizoval se zkušenějším boxerem Pitrou z  BC Praha. 

Za juniory se poprvé představil Hájek Daniel 69 kg,který zaspal úvod zápasu s Rovenským z BC Julius Torma , ale postupně dotahoval soupeře a poslední kolo, které jasně ny body vyhrál rozhodlo  o remíze tohoto duelu.

 

Oblastní kolo boxu v Turnově

 

Na závěr se za trutnovský oddíl představil v kategorii junior ve váze do 91 kg Štelzer Vít, proti domácímu (muži 30 let) Engr BC Turnov. byl to Víťuv první zápas a vjeho prospěch hrála výšková převaha a  delší paže. Engr začal velkým nástupem, který trutnovský borec odrazil a dokonce dostal Engra do počítání úderem na spodek, který jen těžko rozdýchával, i tento zápas se rozešel nerozhodně. Trenér Karel Kubec byl s vysledky nováčků spokojený. Za 14 dní se trutnovští boxeři chystají do roudnice nad labem kde by rád opět představil tyto dorostence.

 


Rychlý kontakt

Sekretariát

Mobil: 603 383 285
Email:­ info@lokotrutnov.cz

 

Přihlášení

Adresa

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, 541 01 Trutnov

IČO: 47462965
DIČ: CZ47462965