Oblastní kolo juniorské ligy 11.4.2010 pořádala BC Příbram

 

Dvě výhry, dvě prohry a jedna remíza. Takový výkon předvedli trutnovští boxeři v oblastním kole juniorské boxerské ligy v Příbrami, kde se v sobotu utkalo celkem 32 dvojic.

Jako první se z trutnovských borců předvedl ve váze do 60 kilogramů mistr České republiky kadetů Lukáš Herák. Jeho zápas proti domácímu Bibenovi skončil remízou. Ve váze do 75 kilogramů se jako další vůbec poprvé v ringu představil junior Marek Ciler. A i když proti domácímu Navarovi prohrál, za svou premiéru se rozhodně stydět nemusí. "Marek při svém debutu ukázal srdce bojovníka," řekl
k tomu trenér trutnovských boxerů Karek Kubec.

 

box10-011_m

 

V mužské kategorii boxoval za Trutnov ve váze do 69 kilogramů Daniel Hájek.

Proti zkušenějšímu Skýbovi z Hradce Králové ale podlehl na body. Další muž Jan Hynek předvedl ve váze do 75 kilogramů z trutnováků asi nejlepší zápas dne. "Po takticko technické stránce to byl nejlepší výkon. Honza výborně pracoval na nohou a nedával příbramskému borci možnost zasahovat. Náš boxer navíc dobře zasahoval z ústupu a z tohoto duelu vyšel jako vítěz na body," vysvětluje Kubec.

 

box10-012_m

 

Jako poslední z trutnováků nastoupil ve váze do 91 kilogramů Vít Štelzer. Po opatrném začátku začal Štelzer v útocích převyšovat svého soupeře a nedával mu příliš šancí bodový náskok dohnat. Nakonec po třech kolech zvítězil na body 3:0 a připsal si tak další vítězství ve své kariéře amatérského boxera.

 

box10-013_m

 

Boxerská sezóna pomalu vrcholí a trutnovský juniorský celek je po celkem vydařeném dnu v Příbrami opět o krok blíž k medailím v juniorské druhé lize.

 


Rychlý kontakt

Sekretariát

Mobil: 603 383 285
Email:­ info@lokotrutnov.cz

 

Přihlášení

Adresa

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, 541 01 Trutnov

IČO: 47462965
DIČ: CZ47462965