Turnaj SCM v boxu při VIII. ročníku memoriálu Karola Janegy

Havířov 6. - 7. 11. 2010

Tohoto turnaje se zúčastnil Vít Štelzer, člen oodílu boxu při TJ Lokomotiva Trutnov, společně s výběrem juniorské reprezaentace. Jako trenér a sekundant je doprovázel reprezentační trenér Jan Balog. Boxovalo se na 3 kola po třech minutách.

V semifinále se trutnovský Štelzer opět potkal s borcem Karlem Krajníkem, který v současnosti startuje za extraligový tým (Ústí nad Labem) a je mistrem České republiky v supertěžké váze +91kg. Zápas začal lépe Štelzer a soupeře držel na dištanc. Dobrou prací na nohou unikal tvrdým úderům, kterými je Krajník pověstný. První dvě kola tak byla pod taktovkou trutnovského borce. Ve třetím kole ukázal Krajník lepší fyzickou kondici a měl více z posledního kola. A tak Štelzer prohrál v prvním turnajovém kole nejtěsnějším možným rozdílem na body. Toto rozhodnutí rozhodčích zaskočilo přítomné diváky a funkcionáře, okomentval trenér Balog.

Ve druhém kole a bojích o třetí místo se Štelzer (TJ Loko Trutnov) utkal s Kolečkářem (BC Olomouc). Tři kola v naší režii. Štelzer byl k nezastavení. Boxoval klidně a s přehledem. Nenechal se doničeho vtáhnout. V závěru třetího kola byl jasně lepší než olomoucký borec. Výhra byla na místě. Vítězství 3:0 na body. Z tohoto juniorského turnaje si odnášíme krásné 3. místo.

 

box10-021_m

Vít Štelzer

 


Rychlý kontakt

Sekretariát

Mobil: 603 383 285
Email:­ info@lokotrutnov.cz

 

Přihlášení

Adresa

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, 541 01 Trutnov

IČO: 47462965
DIČ: CZ47462965