Mistrovství ČR kadetů a školní mládeže v boxu

Ve dnech 25. - 27. 2. 2011 se konalo v Rakovníku "Mistrovství ČR kadetů a školní mládeže v boxu". Tohoto turnaje se za podpory Města Trutnova zúčastnil z BC Lokomotiva Trutnov Marcel Pachl (školní mládež 12 let, váha 40 kg), Ota Rücker (kadet, váha 57 kg) a Lukáš Herák (kadet, váha 60 kg).

Judo-06-2011_m

Zleva: trenér Karel Kubec, Ota Rücker, Lukáš Herák

 

V pátek ve vyřazovacích kolech nastoupil trutnovský Marcel Pachl ke svému 3. zápasu, los mu přidělil zkušeného boxera a loňského mistra republiky Michala Bartuňka (25 zápasů). Pachl  se i přes malou zápasovou zkušenost snažil vzdorovat tlaku svého soupeře, přesto to nestačilo a prohrál na body.
V sobotu los posunul našeho Rückera do semifinále 57 kg. Za soupeře měl opět zkušeného Vávru z Kroměříže. Zápas probíhal ve velkém tempu, Rücker jako nováček nezvládl závěr a nakonec prohrál a získal tak bronzovou medaili.
Třetí v řadě nastoupil za Lokomotivu zkušený Lukáš Herák (60kg). Soupeřem mu byl Lang z Ústí nad Labem. Herák předváděl hezký box, dobrou práci nohou, v dobrém krytu, ze kterého podnikal útoky. Ve druhém kole si přivodil zranění pravé ruky, přesto zápas doboxoval a udržel si náskok dvou bodů. Celkově tak vyhrál 5:3 a posunul se do finále.
Ve finále ho čekal Hrabák z BC Tonka Most. Herák bohužel po konzultaci s lékařem nenastoupil a zápas byl skrečován. Trutnovský borec si tak odnesl stříbro - krásné druhé místo.
"Velmi pěkné sportovní prostředí a perfektně organizovaný turnaj" takto okomentoval celé Mistrovství trutnovský trenér Karel Kubec.

 


Rychlý kontakt

Sekretariát

Mobil: 603 383 285
Email:­ info@lokotrutnov.cz

 

Přihlášení

Adresa

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, 541 01 Trutnov

IČO: 47462965
DIČ: CZ47462965