Box - Czech open 2011

Velký bojový galavečer s několika úpolovými sporty (K-1, fullcontact, kickbox, MMA, box) se konal v sobotu 3. 9. v Olomouci.
V Olomouci se představil i člen oddílu trutnovské Lokomotivy Ota Rücker. V jediném vloženém zápase ve váze do 60 kg vyzval na souboj Čechy vs Morava domácího borce a několikanásobného juniorského mistra ČR Maria Wiedermanna.

box-2011-07_m

                                                             Ota Rücker

 

Zkušenosti byly jednoznačně na straně reprezentanta z olomoucké Dukly, který už odboxoval 86 zápasů. Rücker je s devíti souboji zatím stále ještě nováček.
První kolo začalo dost opatrně, oba borci dost taktizovali. Stav byl nerozhodný. Ve druhém kole se přidalo na tempu. Trutnovský boxer se dopustil několika chyb v obraně a soupeř toho využil k bodování. Třetí kolo se neslo ve znamení velké bitvy. Rücker vsadil vše na jednu kartu a pustil se do Wiedermanna. Zkušený protivník však dobrou prací nohou jeho tvrdým úderům unikal a nakonec i těsně zvítězil na body.
"Zápas byl pro svou bojovnost odměněn velkým potleskem. Oba junioři skvělým zápasem vhodně doplnili bojovnou atmosféru večera. Bylo zde k vidění spousty dobrých zápasů a bojovníků", poznamenal trenér trutnovských boxerů Karel Kubec.

 


Rychlý kontakt

Sekretariát

Mobil: 603 383 285
Email:­ info@lokotrutnov.cz

 

Přihlášení

Adresa

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, 541 01 Trutnov

IČO: 47462965
DIČ: CZ47462965