Mezi plavci opět zacinkaly medaile a Holubová si může otevřít „zlatnictví“

Krajské přebory staršího žactva, které jsou nominací na mistrovství republiky (18. - 19. června v Plzni), se uskutečnily o víkendu v místním bazénu. Plavci TJ Loko FM Servis Trutnov dorazili na závody v bojovné náladě a s chutí podat co nejlepší výkony, což se nakonec odrazilo v zisku 67 medailí v individuálních disciplínách.

Ve štafetách 4x50 volný způsob a 4x50 polohově děvčata Suková, Zámečníková, Holubová a Füllsacková vybojovala zlaté medaile a trutnovští žáci (Bartovský, Lisý, Kube, Hrubý) si z bazénu ve štafetě 4x50 volný způsob vylovili stříbro. Nejúspěšnější plavkyní těchto krajských přeborů se stala Kateřina Holubová, která všechny své starty proměnila ve zlato. 

 

tn_Plzen

 

Ostatní medailová umístění: Adéla Morávková 5-1-0, Barbora Suková 4-5-0, Tomáš Bartovský 2-5-2, Karel Lisý 4-2-2, Alena Füllsacková 0-4-3, Barbora Zámečníková 1-2-4, Pavel Kube 0-5-1, Emma Zámišová 0-0-2, Matěj Hrubý 0-0-1 a Barbora Packová 0-0-1.

„Těmito závody naše tvrdá práce nekončí. V následujících třech týdnech nás čeká těžká příprava ve formě dvoufázových tréninků a poté týden ladění a odpočinku, než se vydáme do Plzně bojovat o mistrovské kovy,“ poznamenala trenérka Lenka Davidová.

U příležitosti krajských přeborů proběhlo v Trutnově vyhlášení ankety „Nejlepší plavec Královéhradeckého kraje 2010“. Ocenění si mezi sebe rozdělil trutnovský a náchodský oddíl.

 

tn_vyhlaseni_sportovci

V kategorii dorostu si ocenění odnesli: Martina Elhenická, účastnice Světové olympiády mládeže v Singapuru (za Martinu, která byla na soustředění přebrala cenu Kristýna Kultová – dole uprostřed) a Pavel Janeček, který již má splněný limit na letošní MEJ v Bělehradě (vpravo nahoře).

V kategorii starších žáků vyhrál žákovský mistr ČR Josef Matyáš (vpravo dole) a česká rekordmanka a mistryně ČR Adéla Morávková (nahoře uprostřed). V kategorii žáků mladších, medailistka MČR žactva Kateřina Holubová (vlevo dole) a vítěz poháru ČR desetiletých Viktor Tomek (cenu přebral jeho trenér - vlevo nahoře).

 

Rychlý kontakt

Sekretariát

Mobil: 603 383 285
Email:­ info@lokotrutnov.cz

 

Přihlášení

Adresa

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, 541 01 Trutnov

IČO: 47462965
DIČ: CZ47462965