Soustředění: plavci se připravovali na italském pobřeží mezi létajícími talíři

Ve sport centru v italském Lignanu na mořském pobřeží se za nádherného slunečného počasí a účasti 43 států právě probíhajícího mistrovství světa ve freesbee (létající talíř) připravovali plavci TJ Loko FM Servis na důležitou sezonu. Po třech přípravných týdnech v domácích podmínkách vyvrcholil první cyklus přípravy trojfázovým tréninkem.
Trénink se skládal z třičtvrtěhodinové ranní fáze před snídaní, kdy plavci vyjížděli podél pobřeží na in-line bruslích. Po snídani následoval dopolední blok přípravy složený z čtyřicetiminutové suché přípravy a dvou hodin v bazénu. Po obědě a dvouhodinovém odpočinku následovala třetí fáze, opět složená z čtyřicetiminutové suché přípravy a dvou hodin v bazénu. „Zde se převážně rozvíjela aerobní kapacita a zdokonalovala technika plavání,“ poukázal trenér Tomáš Břeň.

tn_Italie1

Závěr dne vždy patřil relaxaci v moři. Samozřejmě nechyběla zábava v podobě návštěvy aquaparku, města a dalších „radovánek“. „Týden se povedl, přálo nám opět počasí, takže plavci až na drobné výjimky absolvovali kompletní tréninkový program a věřím, že položili dobrý základ do sezony plné očekávání,“ řekl Tomáš Břeň.

O motivaci, tvrdě pracovat, měli plavci postaráno také zásluhou firmy FM Servis Trutnov - generálního sponzora. Majitel firmy pan Petr Folc vyhlásil motivační soutěž o příspěvek na plavky, který za aktivní činnost vybojovaly Alena Fülsacková, Petra Havelková a Matěj Suk. Zástupci FM Servisu na místě také zorganizovali společenský večer a a v neposlední řadě pomohli zabezpečit dopravu a pobyt, za což jim patří velké poděkování.

tn_Italie2

 

tn_italie3

 Foto: Tomáš Břeň

 


Rychlý kontakt

Sekretariát

Mobil: 603 383 285
Email:­ info@lokotrutnov.cz

 

Přihlášení

Adresa

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, 541 01 Trutnov

IČO: 47462965
DIČ: CZ47462965