RICOCHET - MČR MASTERS 2018

V sobotu 27.1.2018 se uskutečnilo A sportu Hradci Králové 18. MČR MASTERS v ricochetu.
Turnaje se zúčastnili i zástupci trutnovské Lokomotivy. Od ranních hodin zde probíhaly nemilosrdné boje o mistrovské tituly, ve kterých se neztratili ani trutnovští hráči. Ve večerních hodinách bylo vyhlášení, ze kterého vyšli nejlépe hráči Lokomotivy. Na 8. místě skončil Rosťa Toman, 4. místo obsadil Míra Vraňan, na stupních ve své kategorii skončil Martin Nohejl, který obsadil 3. místo, 2. místo patří Pavlovi Bedlivému a titul obhájil Jirka Herda. Všem velká gratulace.

ricochet 2018 001 m

Ricochet - turnaj CLASSIC

V sobotu 10.12.2016 se uskutečnil ve sportovním areálu na Nivách další z turnajů CLASSIC. Vítězství získal s přehledem domácí Filip Rolenec, druhé místo obsadil zástupce Pardubic, Martin Portl, třetí místo obsadil Petr Sedláček z Prahy. Vítězem plejtu se stal domácí Rosťa Toman.

tn trutnov1
Další umístění trutnovských hráčů:
4. Pavel Bedlivý, 8. Míra Vraňan, 9. Rosťa Toman, 10. Martin Nohejl, 13. Radim Kenis, 15. Tomáš Kazda
Všem velká gratulace.

tn trutnov2

Ricochet - 1. World championship of masters

Ve dnech 4. - 6.11. 2016 se uskutečnil v Hotelu Horizont v Peci pod Sněžkou 1. WORLD CHAMPIONSHIP OF MASTERS. Lokomotivu Trutnov reprezentovalo 5. hráčů. V kategorii 40+ se umístil M. Šilar na 15. místě, J. Kenis na 12. místě, M. Nohejl na 8. místě. V kategorii 50+ získal J. Herda 1. místo. A v kategorii 55+ se umístil P. Bedlivý na 2. místě. Všem gratulujeme.

tn MS1

J. Herda - 1. místo

tn pavel

P. Bedlivý - 2. místo

Trutnovští ricochetisté opět bodují

Tentokrát na turnaji v Hradci Králové, který se konal v sobotu 5.3.2016 se dva hráči Lokomotivy Trutnov umístili v první čtveřici. Až do semifinále se probojovali Filip Rolenec a Jirka Herda. Škoda jen, že nastoupili trutnováci proti sobě, šťastnější byl Filip a mohl se utkat o místo nejvyšší.

ricochet-2016-04 m

Filip Rolenec s pohárem za 2. místo

Jirka Herda již nenastoupil k boji o třetí místo a umístil se na čtvrtém místě. Do finále postoupil Petr Novák z Prahy. Po vyrovnané hře se radoval z prvního místa Petr, který zvítězil nad Filipem Rolenec 3:1. Třetí místo obsadil Láďa Tesárek z Prahy.

Umístění hráčů Lokomotivy: 2. Filip Rolenec, 4. Jirka Herda, 8. Rostislav Toman, 10. Martin Nohejl, 15. Jan Kenis, 16. Jirka Buchta, 21. Radim Kenis, 24. Tomáš Kenis