Ricochet - Titul mistra ČR v rukách juniora F. Rolence z Loko Trutnov


Turnaje o titul juniorského Mistra České reubliky v sezóně 2011/12 se tentokrát zúčastnilo devět, t.č. nejlepších, mladých hráčů ricochetu. Nasazení hráčů do turnaje bylo provedeno dle aktuálního pořadí na juniorském žebříčku, takže se v prvním kole potkali takový hráči jako Jirka Žádník s Jakubem Valentou. Jakub prohrál, ale v turnaji na dvě porážky měl další šanci se vrátit do hlavního pavouka oklikou, leč tentokrát Jakubovi - a ono vlastně ani Jirkovi - to nějak nesedlo.
Komu to ale opravdu sedlo, byl Filip Rolenec (LOKO Trutnov).

ricochet-01-2012_m

                                                          Filip Rolenec 

 

Na cestě za vítězstvím se utkal se všemi hráči, kteří byli na žebříčku dosud nad ním - s prvním na žebříčku Petrem Motalíkem (3:1 ve čtvrtfinále) a s Adamem Širokým (3:1 v semifinále). A co víc, protože se Adam Široký dostal do finále ze spodního pavouka po vítězství nad Petrem  Motalíkem (3:1) ještě jednou na přímého postupujícího, Filip předem souhlasil s opakováním utkání s tím, že své vítězství musí umět obhájit v každém kole (opět 3:1). Je to borec !
Oba svěřenci trenéra Jirky Herdy vlastně příjemně překvapili - mimo Filipa také Adam Kuře - na jmenovce Adama Širokého neměl, ale v utkání s papírově určitě lepším - Jirkou Žádníkem - překvapil všechny a možná i sebe - bojoval, bránil se ze všech pozic, všude byl, nic nevzdal a bylo z toho vítězství 3:2 a celkově 4.místo na MRJ.
Příjemně překvapil i Matěj Kulka, který takto navázal na své vynikající výsledky z Mezinárodního mistrovství ČR dospělích, kde po úžasném boji nebojácně vzdoroval o generaci staršímu hráči G.Szabó sn. a porazil jej nakonec 3:2. Ale zpět na MRJ - zde ho porazili jen hráči P.Motalík a A. Široký a on naopak, porazil v boji o páté místo Jirku Žádníka (3:0).
Jirka Žádník se s juniorským obdobím nijak slavně nerozloučil. Zdá se, že jeden trénink týden před turnajem je prostě málo. Komu se turnaj též nijak zvlášť nevydařil, byla jindřichohradecká dvojice bratrů Valentů - 7. a 9. místo.
Všichni hráči si odvezli sportovní vybavení, tři nejlepší navíc poháry "Svět pod Palmovkou" za výsledky na tomto MRJ a čtveřice nejlepších ze sezóny 2010/11 si odvezla novou raketu a další sportovní materiál.
VV ČRA tímto děkuje trenérům mláděže či vedení oddílů - Jirkovi Herdovi, Alanovi Mačorovi, Danovi Růžičkovi či Hance Rusové. 


Rychlý kontakt

Sekretariát

Mobil: 603 383 285
Email:­ info@lokotrutnov.cz

 

Přihlášení

Adresa

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, 541 01 Trutnov

IČO: 47462965
DIČ: CZ47462965