Ricochet - LOKO TOUR 1 - 2012 / 2013


Dobrá zpráva pro příznivce ricochetu. Nová sezóna vyšperkovaná " mistrovstvím světa "na české půdě začala. Rozběhly se soutěže ve všech kategoriích. U nás, jako každý rok probíhá Loko tour. Série 10 regionálních turnajů, kterých se mohou účastnit všichni odvážlivci, co umí vzít raketu do ruky a hlavně najít odvahu se utkat s výkvětem místního oddílu.
V září proběhl první turnaj, hodně ovlivněný nemocemi. Nakonec se sešlo 10 hráčů (jedna žena, která se pravidelně utkává s muži). Ti nejlepší však  nechyběli. Turnaj se hrál systémem na dvě porážky, což se ukázalo pro některé, jako velká výhoda, jak se dostat po porážce až do finále.

ricochet-03-2012 m

Zleva: J. Šolín, J. Herda, R. Mach

 

Prvním kolem prošli všichni favorité. P.Bedlivý si lehce zatrénoval s L. Němečkem, kterého opětovně srážela nervozita. Výsledek 3:0 hovoří za vše. V druhém kole to ale P. Bedlivý neměl jednoduché, když na něho čekal juniorský mistr republiky F. Rolenec. Ten roli favorita na celkové vítězství (minulou sezónu vyhrál celou tour) splnil. Pavel odešel poražen 0:3. V dalším utkání nastoupil M. Nohejl proti J. Herdovi, který pro zranění vynechal půl sezóny a bylo neznámou, co od něj mohou soupeři čekat. Jirka nenechal nikoho na pochybách, že vše zapoměl a trpělivou hrou postoupil do dalších bojů. R.Mach lehce postoupil přes jedinou ženu, která se nebojí zúčastňovat mužských turnajů, Š. Koláčkovou.  Poslední favorit na bednu J. Šolín neuvěřitelně zaváhal a první zápas prohrál s překvapením M. Vraňanem 1:3. Postupem času se Kuba probral a opravnými zápasy se nakonec probojoval až do finále! První boj o finále začal J. Herda se svým svěřencem F. Rolencem. Nic jednoduchého Jirku nečekalo, ale zkušenosti rozhodly a trenér vyhrál nad žákem. Druhé utkání ovládl R. Mach. Snadno si poradil s M. Vraňanem 3:0. V dalším kole však R. Mach narazil na J. Herdu. 3:1 pro Jirku poslalo Ríšu do oprav, kde nastoupil proti J. Šolínovi, který se pomalu rozehrál ke svým obvyklým výkonům a Ríšu snadno porazil 3:0. Finále bylo na světě, J.Herda - J.Šolín. Nerozlučná dvojka při tréninku. Nástup Jirky byl razantní, po chvíli vedl 2:0. Samozřejmě přišla chvíle, kdy Jirka trochu polevil a najednou byl stav 2:2. Oba borci předvedli krásnou technickou hru. Rozhodující pátý set ovládl zkušenější Jirka, takže premiérové vítězství v nové sezóně, gratulujeme. Poděkování patří organizátorům, vše klapalo na jedničku. Takže za měsíc znovu na kurtě, těšíme se.

ricochet-04-2012 m

Pořadí : 1. Jirka Herda, 2. Jakub Šolín, 3. Richard Mach, 4. Pavel Bedlivý, 5. Filip Rolenec ,6. Míra Vraňan, 7. Martin Nohejl, 8. Šárka Koláčková, 9. Luboš Němeček, 10. Martin Škacha

 


Rychlý kontakt

Sekretariát

Mobil: 603 383 285
Email:­ info@lokotrutnov.cz

 

Přihlášení

Adresa

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, 541 01 Trutnov

IČO: 47462965
DIČ: CZ47462965