Trutnováci na mistrovství světa v ricochetu

 

ricochet-11-2012 m
Vrcholem nejen nastávající sezóny, ale i posledních let bude mistrovství světa v ricochetu, které se koná 23.-25. listopadu 2012 v Praze na Palmovce. Očekávají se souboje vítězů národních turnajů, mistrů republiky i mistrů Evropy. A nejen těch. Na turnaj se mohou kvalifikovat i přední hráči squashového okruhu. Mistrovství se zúčastní ti nejlepší z nejlepších, a lze ho tak přirovnat k ricochetovému Naganu.
Účast na turnaji ohlásili hráči jako mistr Evropy a republiky v ricochetu a několikanásobný mistr republiky a vicemistr Evropy ve squashi Jan Koukal, mistr Evropy a republiky v ricochetu Jan Veselý,  na okruhu turnajů ČRA několik let neporažený Radek Malý, nejlepší ricochetista Německa Johannes Häfer či hvězdy maďarského ricochetu a squashe Andras Torok a Gabor Szabo. Účast zvažuje několik let neporažený, mnohonásobný mistr Evropy a republiky a nejúspěšnější ricochetista všech dob Miloš Pokorný.
Samozřejmě mezi světovým výkvětem nebudou chybět Trutnováci. Lokomotivu budou reprezentovat  Jirka Herda, trojnásobný mistr republiky ve své kategorii, vítěz mnoha turnajů, Jakub Šolín, účastník mezinárodních turnajů,  Filip Rolenec, mistr republiky juniorů. Na mistrovství přijede 70 hráčů z celého světa. Do hlavního  pavouka  je nasazeno 24 borců. O posledních 8 míst se utká na 50 hráčů. Dají se očekávat  velké soubuje světové kvality. A cíle našich reprezentantů? Za velký úspěch se dá považovat postup do hlavního turnaje. Budeme držet palce, aby naši kluci uspěli.

 


Rychlý kontakt

Sekretariát

Mobil: 603 383 285
Email:­ info@lokotrutnov.cz

 

Přihlášení

Adresa

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, 541 01 Trutnov

IČO: 47462965
DIČ: CZ47462965