Ricochet

Trutnov 10. listopadu 8 hodin a na zdejších ricochetových kurtech se rozjíždí další turnaj o body.


Trutnovské ,,Béčko,, přilákalo 20 hráčů z celé republiky. Mezi nimi i čtyři odvážné ženy, které si to chtěly rozdat s muži. Od ranních hodin se začalo hrát předkolo, ze kterého podle předpokladů nepostoupila ani jedna žena. Ty se v průběhu dne utkaly navzájem o zbývající místa.

ricochet-2012 m

 

Prvním kolem bez problémů prošli všichni favorité, i poslední žena v hlavní soutěži Hanka Bacílková, která přehrála veterána Karla Lukáče. Pro některé to překvapení bylo, ale kdo zná Hanku se vůbec nedivil. Ve druhém kole na sebe narazili dva favorité z Trutnova. Rosťa Toman a Kuba Šolín, ten nedal Rosťovi žádnou šanci a postoupil do dalších bojů o prvenství. Pražský ,,kůň,, Petr Sedláček si též bez větší námahy poradil s Pavlem Křížem. Překvapením byla prohra nahrávače Jirky Krůčka s Martinem Kloučkem 1:3.

Nejjednodušší postup měl Trutnovák Martin Nohejl, ten z obav, aby nedopadl stejně špatně jak Karel Lukáč, se pustil do Hanky Bacílkové dost ,,surově,, , ale i tak Hanka urvala jeden set. V dolním patře pavouka stojí za zmíňku výkony ,,důchodce,, Miloslava Fryče, který dokázal přehrát Tomáše Plačka 3:2. Třetí kolo nabídlo trochu vyhrocený zápas domácího Rosti Tomana s Jirkou Krůčkem. Rosťovy reklamace vůči rozhodčímu neměly konce. Zaslouženě vyhrál 3:2 Jirka Krůček a potvrdil jak výkonostně stoupá mezi nejlepší. Druhý Trutnovák Kuba Šolín se musel obrnit proti kraťasům Martina Kloučka. Recept na jeho nervy drásající hru nakonec našel, výsledek 3:1 hovoří za své. Hanka Bacílková si poradila s Pavlem Křížem 3:0. Výhrou si zajistila boj o 5-6 místo, ve kterém nakonec udolala Jirku Krůčka a nebo se Jirka porazil sám? Hance velká gratulace. Poslední souboje o umístění nepřinesly již žádnou zápletku. Karel Lukáč s Filipem Joklem oba ze Dvora Králové n/L se utkali o vítězství ve spodním pavouku, šťastnější byl Filip. Snad uklidněný po předešlém utkání Rosťa Toman nastoupil ke hře o 7 místo proti Pavlu Křížovi, které vyhrál 3:1. Poslední dvě utkání o bednu byla jednoznačná. Že by na vině byla únava z celého dne hraní? Třetí místo nakonec obsadil  Martin Klouček. V utkání Martinů lehce zatočil s Martinem Nohejlem. Finále bylo naprosto v režiji Kuby Šolína, který nedal žádnou šanci Petru Sedláčkovi, pro kterého bylo druhé místo jistě úspěchem. Nesmíme zapomenout vyzvednout výkony všech žen, které si nic nedarovaly. Nadživotní výkon Šárky Koláčkové dokazují fotky ze zápasů. Lepšící se forma Moniky Bartákové byla zřejmá, třetí místo mezi ženami jasným důkazem. Nejpohlednější hru předváděla Martina Raisová, bohužel nestačila na nezmara Hanku Bacílkovou, která si střihla hru s muži a zároveň s ženami.

ricochet-13-2012 m

Stupně vítězů

Všem zúčastněným gratulace za podané výkony. Velké poděkování pořadatelům z Lokomotivy Trutnov za bezchybný průběh turnaje. A poděkování též ředitelce turnaje Hance Bacílkové. A v květnu se těšíme na další turnaj v Trutnově, aspoň v takovém počtu, jako tentokrát.
Pořadí : 1. Jakub Šolín, 2. Petr Sedláček, 3. Martin Klouček, 4. Martin Nohejl, 5. Hanka Bacílková, 6. Jirka Krůček, 7. Rostislav Toman, 8. Pavel Kříž, 9. Filip Jokl, 10. Karel Lukáč, 11. Zdeněk Dušek, 12. Miloslav Fryč, 13. Miroslav Vraňan, 14. Tomáš Plaček, 15. Luboš Němeček, 16. Martin Šilar, 17. Martina Raisová, 18. Monika Bartáková, 19. Šárka Koláčková, 20. Pavel Dumek

 


Rychlý kontakt

Sekretariát

Mobil: 603 383 285
Email:­ info@lokotrutnov.cz

 

Přihlášení

Adresa

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, 541 01 Trutnov

IČO: 47462965
DIČ: CZ47462965