Mistrovství České republiky Masters v Ricochetu 2016 v Trutnově

Dne 13. 2. 2016 se ve sportovním areálu na Nivách v Trutnově uskutečnil již 16. ročník Mistrovství ČR v ricochetu mužů nad 35 let. Turnaje se zúčastnili nejzkušenější hráči tohoto stále více oblíbeného indoorového sportu. Na dvou standardních kurtech pak proběhlo klání tří věkových skupin sportovců, a to + 35 let, + 40 let a + 50 let. Celý turnaj provázela výborná nálada za neustálého povzbuzování jak samotných účastníků tohoto nejrychlejšího raketového sportu, tak i návštěvníků, které tvořili především rodinní příslušníci a přátelé samotných aktérů. Nutno podotknout, že nejstarším borcem turnaje byl Miloslav Fryč z Prahy, kterému je 71 let. Naopak nejmladším účastníkem Masters byl Michal Vondrák rovněž z Prahy ve věku 37 let, který byl ve své věkové skupině nakonec třetí. Ze zdravotních důvodů však do turnaje nenastoupil Jiří Herda z Lokomotivy Trutnov, který tak nemohl zasáhnout do obhajoby svého prvenství z minulého roku. Nejlepšími hráči turnaje ve věkové skupině nad 35 let se stali, Martin Šerák z Hradce Králové, který obsadil první místo, druhým pak byl Tomáš Marek z Přelouče a třetím již shora zmiňovaný Michal Vondrák.

ricochet-2016-02 m

 

Zleva: T. Marek, M. Šerák, M. Vondrák

Ve věkové skupině + 40 let se na prvním místě umístil Petr Brňák z Prahy, druhý Rostislav Toman a třetí Martin Nohejl, oba z Lokomotivy Trutnov.

ricochet-2016-03 m

Zleva: R. Toman ( LOKO Trutnov ), P. Brňák, M. Nohejl ( LOKO Trutnov )

Věkovou skupinu + 50 let vyhrál Stanislav Menoušek z Hradce Králové, druhým byl Pavel Bedlivý z Trutnova a třetí Pavel Lukáč ze Dvora Králové nad Labem.

ricochet-2016-01 m

 Zleva: P. Bedlivý ( LOKO Trutnov ), S. Menoušek, P. Lukáč

Všem těm, kteří stanuli na pomyslné bedně, blahopřejeme a rovněž děkujeme i všem ostatním hráčům za profesionální přístup nejen ve hře. V neposlední řadě patří poděkování i členům Lokomotivy Trutnov, kteří se na organizování tohoto sportovního setkání podíleli. Jmenovitě pak Jiřímu Herdovi, Luboši Němečkovi, který se nakonec ze zdravotních důvodů též nemohl turnaje zúčastnit, a také Martinu Nohejlovi, řediteli turnaje za kvalitní a odborné vedení celého turnaje.

Vypracoval: Zdeněk Bakoč


Rychlý kontakt

Sekretariát

Mobil: 603 383 285
Email:­ info@lokotrutnov.cz

 

Přihlášení

Adresa

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, 541 01 Trutnov

IČO: 47462965
DIČ: CZ47462965