Loko Cup - Trutnov 26.6.2010

ukončení ricochetové sezóny

 

V sobotu 26.06.2010 se uskutečnil v Trutnově na Nivách turnaj v ricochetu - „ Rozlučka se sezónou“. Z původních 24.účastníků nakonec dorazilo 16 (tak akorát ). Převahu měli samozřejmě domácí Trutnováci, a to 15 : 1. Tím jediným krajánkem byl „ černý kůň “ turnaje Martin Šerák z Hradce Králové. Sice o nic nešlo, ale sport je sport a každé vítězství se cení. A tak od prvních chvil docházelo k tuhým bojům o každý bod.

 

ricochet10-005_m

 

Něžné pohlaví zastupovaly dvě rekreační hráčky, ale za to velké bojovnice, Šárka Koláčková
 a Iva Kazdová. V prvním kole obě hrály proti favoritům. Bojovaly, ale to nestačilo. A tak podobně procházely celým turnajem. Nakonec se utkaly spolu o 15 – 16 místo, veselejší byla Iva Kazdová. To chlapi si nic nedarovali. Bohouš Rozporka dost dobře odolával asi o „ 2 m “ vyššímu Martinovi Šerákovi, ale neodolal. Nutno podotknout, že byl jediný kdo uhrál na Martinovi 1 set. V dobrém světle se ukázali i junioři, kteří se určitě mezi staršími nestratili.

 

ricochet10-006_m

 

Další fotografie najdete ve fotogalerii.

 

„ Hráč měsíce “ Denis Hofman narazil ve druhém kole na Rosťu Tomana, který si přišel po dlouhé době trochu zasportovat. Zvítězily zkušenosti nad dravým Denisem. Trochu více klidu na straně Denise a mohlo to být opačně. Však on to Denda dožene. Jednička Trutnova Jakub Šolín, chtěl pomstít kamarády a tak se s odhodláním vrhnul na Martina Šeráka. Ovšem po tuhém boji odešel poražen 0 : 3. Prostě na Martina nikdo neměl! Což se potvrdilo i ve finále s Jirkou Herdou, který se tam probojoval přes Rosťu Tomana. Jirka po celý zápas bohužel pro Trutnov nenašel recept na hru Martina. Skóre 0 : 3 mluví za vše. Velká gratulace Martinovi !

 

ricochet10-007_m

 

O 3- 4 místo se utkali Rosťa Toman s Jakubem Šolínem. Ani jediný míček nebyl zadarmo. Nakonec v nejhezčím a nejdramatičtějším utkání dne hraném na 5 setů zvítězil Jakub Šolín. Dobrý zápas předvedlo mládí v podání Filipa Rolence a Tomáše Kazdy ( 9- 10 místo ).

Šťastnější byl zkušenější Filip.

Závěrem je třeba poděkovat všem zúčastněným, že neváhali přijít se honit na kurty i když venku bylo letní počasí a popřát hodně sportovních úspěchů do nové sezóny.

 

Celkové pořadí:

 1. Martin Šerák
 2. Jirka Herda
 3. Jakub Šolín
 4. Rosťa Toman
 5. Bohouš Rozporka
 6. Denis Hofman
 7. Martin Nohejl
 8. Jirka Hýbl
 9. Filip Rolenec
 10. Tomáš Kazda
 11. Zdeňek Rolenec
 12. Ondra Podolník
 13. Martin Šilar
 14. Vojtěch Podolník
 15. Iva Kazdová
 16. Šárka Koláčková

 


Rychlý kontakt

Sekretariát

Mobil: 603 383 285
Email:­ info@lokotrutnov.cz

 

Přihlášení

Adresa

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, 541 01 Trutnov

IČO: 47462965
DIČ: CZ47462965