2. turnaj LOKO TOUR 2010/2011 v ricochetu

V sobotu 6. 11. se uskutečnil 2. turnaj ze serie LOKO TOUR 2010/2011, který pro své členy, ale i ostatní veřejnost pořádá oddíl ricochetu. A že je o něj velký zájem svědčí plný pavouk, to je 16 hráčů, mezi kterými byla tentokrát i jedna slečna a 6 juniorů.

ricochet_10-013_m


První kolo proběhlo podle očekávání a nenastaly žádné velké zvraty. Jeden ze zajímavých zápasů prvního kola byl Denise Hofmana s Martinou Kopeckou. Sice vyhrál Denis, ale Martina bojovala co to šlo. Další zápas, který se musí vypíchnout je Martin Nohejl s Mírou Vraňanem. Oba dva jsou zkušenými hráči, ale každý z nich má jiný hráčský styl. Nakonec vyhrály stropy Martina, a musím podotknout, že u tohoto zápasu to mírně jiskřilo.
Junioři pokud hráli s dospělákama, tak se snažili a byl vidět hezký ricochet. Jenže, když hráli mezi sebou, tak se nesoustředili, dělali blbosti a nehráli naplno. Až na zápas Filipa Rolence s Tomášem Kazdou, to byl i mezi juniory hezký zápas, který nakonec vyhrál méně zkušený Tomáš.
Jeden z nejhezčích zápasů předvedl v semifinále Jirka Herda s Rosťou Tomanem. Byly tu vidět i Rosťovi oblíbené "volejbalové rybičky". Tento pětiseťák pro sebe vybojoval pozdější vítěz Jirka. Rosťa dále pokračoval v boji s Denisem o 3. místo.
Ve finále se sešli Jirka Herda a Bohouš Rozporka. Byl to hezký a technický zápas hodný finále, ve kterém nakonec vyhrála zkušenost a vyhranost, tudíž Jirka Herda má doma další zlatou medaili. V boji o třetí místo vyhrál po napínavém boji Rosťa a vrátil to Denisovi za minulý turnaj. Tam Denis porazil Rosťu v boji také o 3. místo. Denis prohlásil, že, kdyby nebral antibiotika, tak by se historie opakovala a zase by to natřel Rosťoj.

Všem zůčastněným děkujeme za hezkou hru a těšíme se na další turnaj, který se koná v sobotu 11. 12. 2010.

 

ricochet_10-014_m

Konečné pořadí: 1. míso - Jirka Herda, 2. místo - Bohouš Rozporka, 3. místo - Rosťa Toman, 4. místo - Denis Hofman, 5. místo - Martin Nohejl, 6. místo - Tomáš Kazda, 7. místo - Filip Rolenec, 8. místo - Jirka Hýbl, 9. místo - Míra Vraňan, 10. místo - Pavel Kraus, 11. místo - Martina Kopecká, 12. místo - David Rozporka, 13. místo - Luboš Němeček, 14. místo - Zdeněk Poznar, 15. místo - Ondřej Podolník, 16. místo - Vojtěch Podolník.

 

Více fotografií najdete ve fotogalerii

 


Rychlý kontakt

Sekretariát

Mobil: 603 383 285
Email:­ info@lokotrutnov.cz

 

Přihlášení

Adresa

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, 541 01 Trutnov

IČO: 47462965
DIČ: CZ47462965