Ricochetová liga - muži série A

Dne 4.prosince proběhl na 2 kurtech v Peci pod Sněžkou další letošní A-turnaj, tentokrát za účasti hráčů z klubů Loko Trutnov,  Palmovky , SK Horizont Pec pod Sněžkou, PRO-6 a domácího Arnošta Hytycha.

ricochet_10-016_mricochet_10-017_m

Kuba Šolín vpředu                     Jirka Herda uprostřed

Za Loko Trutnov nastoupil k prvnímu zápasu Denis Hofman proti M.Maděrovi. Mezi těmito hráči to byl již třetí turnajový boj, který opět vyhrál Denis.Takže pro Denise již 3:0 na zápasy.K dalšímu a asi i k nej zápasů nastoupil Jirka Herda a M.Rudovský, oba hráči předvedli úžasnou hru plnou nádhernych výměn. Nakonec vítěžství vybojoval Jirka. Kuba Šolín nastoupil proti Arnoštovi, který překvapil tím že se moc nehádal. Opět i zde vyhrál hráč Loko Trutnov Kuba.  Krásnou hru předvedl M. Portl a E. Kočvara. Snad největší smůlu měl R.Mach, jehož protihráč a to Radek Malý dorazil s tří-hodinovým zpožděním, což asi nebylo moc " FÉR " proti ostatním hráčům. Jelikož čekací lhůta je úplně jiná (pár minut). Po dobu čekání se Ríša rozehrával a nakonec si poranil záda a proti Radkovi ani nenastoupil. Vítězem turnaje se stal Radek Malý, který ve finále porazil Eduarda Kočvaru z Brna. Na pomyslnou bednu se vyšplhal též Jirka Herda z Lokomotivy Trutnov.
Pořadí: 1.Malý Radek 2.Kočvara Eduar 3.Herda Jiří 4.Šolín Jakub 5.Portl Martin 6.Synek Milan 7.Hofman Denis 8.Hytych Arnošt 9.Maděra Martin 10.Rudovský Martin 11.Mach Richard

 

Více fotografií ve fotogalerii

 


Rychlý kontakt

Sekretariát

Mobil: 603 383 285
Email:­ info@lokotrutnov.cz

 

Přihlášení

Adresa

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, 541 01 Trutnov

IČO: 47462965
DIČ: CZ47462965