Nábor do oddílu RUGBY

Líbí se ti rugby, nebo ho chceš prostě jen zkusit, někoho složit, nebo se po práci hýbat? Přijď na jeden z náborů a zkus si trénink. Rugby v Trutnově je vhodné pro kluky od 16 let až po chlapy do 40 let.

Nově nás trénuje trenér juniorského národního týmu, takže se nebojte. Trénink bude srozumitelný, bude mít hlavu a patu a prostě to bude pecka! mejl:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

tn nabor rugby

Přijď si zkusit RAGBY

rugby 2019 003 m

Přesvědčivá výhra trutnovských ragbistů nad mistrem Polska

Trutnovští Vlci otevřeli sezonu rugby league výhrou 56:24 nad polským mistrem z Lodže. Sobotní akce ve Volanově měla být prvním testem krkonošských ragbistů před oficiálním začátkem soutěže. Nejen vinou nepřízně počasí byl ale křest nových dresů Trutnova nakonec trochu jiný, než si domácí hráči naplánovali.

rugby 2019 001 m
Večer před utkáním se Vlci od Poláků dozvěděli, že je několik hráčů vypeklo a přijede jich jen deset. To je ve třináctkovém ragby pochopitelně trochu problém. Zápas však Trutnov chtěl odehrát, do příprav investoval spoustu úsilí, ale na vyřešení této komplikace bylo opravdu málo času. „Nakonec jsme se po domluvě hráčů a trenérů rozhodli půjčit soupeři na každý poločas několik našich hráčů, aby se mohlo utkání důstojně odehrát. Kluci se k tomu postavili čelem. I tohle je jedna z věcí, která svědčí o charakteru nejen týmu, ale především hráčů samotných. V jiných sportech věc, myslím, nevídaná,“ nechal se slyšet kapitán domácího celku Martin Košťál.

Trutnovští ragbisté otevírají sezonu proti mistrům Polska

Po náročné zimní přípravě vstupují hráči trutnovského rugby league do jarní části sezony. A to rovnou pěkně zostra! Ještě před oficiálním startem soutěží CZRLA totiž Vlci přivítají v sobotu 13. dubna na domácím hřišti ve Volanově několikanásobné mistry Polska z Lodže. Výkop je naplánován na 15 hodin.

Trutnovští ragbisté otevírají sezonu proti mistrům Polska

Bude to rugby league se vším všudy. V dresu Trutnova se představí nejen domácí hráči, ale i ragbisté ze sesterských klubů Mad Squirrels Vrchlabí a Jilemnice Boars. Za Lodž se zase bude rvát skoro kompletní polská reprezentace.

„Interně tomuto zápasu říkáme Krkonoše All Stars versus Polsko,“ povídá trutnovský hráč Martin Košťál.

Rugby league club LOKO Trutnov pořádá nábor nových hráčů

rugby-vlci-trutnov-nabor-2017

 

Další články...

  1. Tréninky
  2. Rugby

Podkategorie

Rychlý kontakt

Sekretariát

Mobil: 603 383 285
Email:­ info@lokotrutnov.cz

 

Přihlášení

Adresa

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, 541 01 Trutnov

IČO: 47462965
DIČ: CZ47462965