Trutnovští ragbisté otevírají sezonu proti mistrům Polska

Po náročné zimní přípravě vstupují hráči trutnovského rugby league do jarní části sezony. A to rovnou pěkně zostra! Ještě před oficiálním startem soutěží CZRLA totiž Vlci přivítají v sobotu 13. dubna na domácím hřišti ve Volanově několikanásobné mistry Polska z Lodže. Výkop je naplánován na 15 hodin.

Trutnovští ragbisté otevírají sezonu proti mistrům Polska

Bude to rugby league se vším všudy. V dresu Trutnova se představí nejen domácí hráči, ale i ragbisté ze sesterských klubů Mad Squirrels Vrchlabí a Jilemnice Boars. Za Lodž se zase bude rvát skoro kompletní polská reprezentace.

„Interně tomuto zápasu říkáme Krkonoše All Stars versus Polsko,“ povídá trutnovský hráč Martin Košťál.

I když se jedná o přátelský zápas, ani jeden tým nebude mít o motivaci nouzi. V loňské sezoně se totiž soupeři potkali ve velmi podobných sestavách a pro Poláky to nedopadlo vůbec dobře. Vlci zase nastoupí poprvé v nových dresech. „Všichni uděláme vše pro to, aby to byl vítězný křest,“ burcuje Košťál.

Kromě skvělého rugby league čeká diváky udírna, výborné pivo, ratolesti se mohou vyřádit na dětském hřišti. Bude to krásné ragbyové odpoledne pro celou rodinu, nechat si ho ujít by prý byla chyba.

A jaké novinky chystají Vlci pro sezonu 2019? Trutnováci budou letos nastupovat v Divizi 2 českého rugby league a kromě přípravného utkání s Lodží se mohou diváci v Trutnově těšit i na jeden turnaj ve druhé divizi a alespoň jeden přátelský zápas. Vše by se mělo odehrávat podobně jako v předchozích sezónách na hřišti FK Volanov. Další zajímavé souboje včetně mezinárodních mohou fanoušci letos vidět ve Vrchlabí a v Jilemnici.

Pokud by si chtěl někdo rozšířit sportovní obzory a ragby vyzkoušet, může se přijít podívat na trénink. Veškeré informace nalezne na www.facebook.com/trutnovrugby.


Rychlý kontakt

Sekretariát

Mobil: 603 383 285
Email:­ info@lokotrutnov.cz

 

Přihlášení

Adresa

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, 541 01 Trutnov

IČO: 47462965
DIČ: CZ47462965