Kompletní sada medailí z MČR v klasickém lyžování speciálních škol

Kompletní sadu medailí získali vybraní reprezentanti našeho oddílu na sedmnáctém MČR v klasickém lyžování, které se konalo ve dnech 11. a 12. 1. 2013 v Horní Malé Úpě.

ssmp-2013-01 m

V pátečním závodu na 5 km volnou technikou obsadila Veronika Hušková 2. místo v kategorii dívek a stala se tak vícemistryní ČR. Ani chlapci se v závodě volnou technikou neztratili a získali skvělá umístění v první desítce klasifikovaných závodníků.
Druhý den čekal na lyžaře závod na 3 km klasicky, v němž si Veronika Hušková dojela pro 3. místo a Jiří Ruffer, v kategorii chlapci B, vyhrál a stal se mistrem ČR v této disciplíně.
Všem našim závodníkům gratulujeme ke skvělým výkonům a umístěním a děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu.