NÁBOR 2022

clipboard02

 Nábor startuje 4.1.2022 v 18:30 a je celoroční - na každém tréninku oddílu aikido (pokud nedojde na nějaké další přihlouplé omezení, .......)

 Tréninky jsou určeny nejen mužům, ale také ženám a mládeži od 15-ti let.

-------------------------------------------------------------------- 

 Semináře a další akce

 

 

  • 16.-22.7.2022 - Letní škola Divišov - Jan Mareš
  • 25.-31.7.2022 - Letní škola Tábor - Ondřej Malina

 Více a další aktuální informace i o uvedených seminářích aikidó naleznete na www.cfai.cz

---------------------------------------------------------------------------------------------

Sponzoři oddílu:

Logo-RMistr

      NNSteel logo 1-barva     

logo bures 2

Cvičení v roce 2022

 

V novém roce začínáme již v úterý 4.ledna od 18:30 hod .....

 

  Nábor nových členů

 Případní zájemci starší 15-ti let si toto bojové umění mohou přijít vyzkoušet každé úterý a čtvrtek od 18:30 do 20:00 do tělocvičny judo / aikido v nově zrekonstruovaném areálu Na Nivách.

 

 pf2022 2122 02

Aikido víkend na hradě potřetí - Litice 2011  

Již potřetí se letos, druhý srpnový víkend, konalo společné taky-cvičení na hradě Litice. Taková malá párty pro aikidoky z východočeského kraje v ne zcela obvyklém prostředí  ...

Litice_2011

Co do počtu zúčastněných, byl tento víkend slabotka. Nějak jsem postrádal jaroměřskou sekci, ale když se Pavel přiznal, že počítal s tím, že snad všichni (tedy i jaroměřští) vědí, tak bylo jasno, proč není vidět nikoho z trutnovského "béčka". Se trochu přepočítal, Pavel jeden. Může být i rád, že dorazili aspoň někteří hradečtí :-)

Dopolední dvouhodinovka byla vcelku fajn, občas dovnitř nahlédl nějaký ten návštěvník hradu, ale s tím se počítalo.... A ti co neměli při cvičení dost, se "pošťuchovali" ještě potom. Hurá na oběd a pak aspoň chvilku meditovat ....

Dovolil jsem si s sebou přivést "hračku" - power ball, aby nebyla nuda. Dvakrát, třikrát tu kuličku roztočit a už už se chytil Standa .... a pak už to fakt nuda nebyla ....

Po odpoledním cvičení už následovala malá večerní hradní párty. S některými aikidoky se totiž vidím jednou ročně, tady na Liticích. Nebyla to žádná divočina, spíše klídek a pohodička. Chvílemi do toho rachotil power ball.

Komickou vložku předvedl Standa, který si s sebou přivezl kolo, protože se chtěl večer ukázat na nějaké oslavě. Slíbil, že určitě ještě dorazí zpět. Nikoho ani nenapadlo, že bude zpět tak rychle. Nějak mu nevyšlo načasování a na tu oslavu se dostavil s týdenním předstihem..... Nu což, stane se. Ale power ball roztočil, snad i pětkrát. (Jenom?)

Po nedělním ranním cvičení jsme se rozloučili s kastelánem, naložili tatami do dodávky a za odměnu jsme jej dovezli Pavlovi až před dům :-)

 

-rs

 

Foto v Galerii

 


Rychlý kontakt

Sekretariát

Mobil: 603 383 285
Email:­ info@lokotrutnov.cz

 

Přihlášení

Adresa

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, 541 01 Trutnov

IČO: 47462965
DIČ: CZ47462965