LOKO na Krakonošově cyklomaratonu

cyklistika2014-krkon-maraton-start

Pomezní boudy a Pražská bouda - to byly dvě vrchařské prémie na 130 kilometrů dlouhém silničním cyklomaratonu, který se jel o víkendu v našem regionu. Na start tohoto ojediněle těžkého závodu se postavilo 306 závodníků. Stoupání na Pražskou boudu z Pece pod Sněžkou (30% !!) je patrně nejtěžší ze všech silničních závodů v České republice.

cyklistika2014-krkon-maraton-premie

Petr Javůrek na horské prémii

Ze závodníků Apache LOKO Trutnov se na stupně vítězů postavili Petr Holub - 2. místo v kategorii M40 a Jiří Voňka (M60), kterému patřila bronzová medaile. Speciální cenu získal také Sláva Žalský (nejstarší závodník) za svůj bojovný výkon. Výborně zajel také Petr Javůrek (M30), který obsadil v absolutním pořadí 18. místo.

cyklistika2014-krkon-maraton-Slava

BOREC  Sláva Žalský

Na stupně vítězů se v dětských závodech postavily také naše nejmladší závodnice, sestry Anča a Míša Kráčmarovy. Anča zvítězila a Míša dojela na 3. místě.