10 pohárů pro cyklisty LOKO Trutnov

2u

Celkem 10 pohárů převzali cyklisté oddílu Apache LOKO Trutnov na závěrečném banketu a vyhlášení SP horských kol a Poháru mládeže SCKHK.  Závěrečný seriál letošní sezony horských kol zahrnoval celkem 7 závodů a naši mladí závodníci dosáhli výborných výsledků. Na stupně vítězů se postavili :

Toník Přívratský 1. místo,  Filip Horáček  2. místo, oba v kategorii do 5 let

Amálka Kornfeldová  1. místo, Honzík Horáček  1. místo, oba v kategorii  do 7 let

Anča Kráčmarová  2. místo  v kategorii do 9 let

Tomáš Coufal  1. místo v kategorii junioři

Pepa Mojžíš  3. místo v kategorii muži

Zuzka Horáčková  3. místo v kategorii  ženy

Tým našich cyklistů obsadil také výborné druhé místo se ziskem 2300 bodů, jen 22 bodů nás dělilo od celkového vítězství v Poháru.

1u

Pohár mládeže je celoroční soutěž, vypsaná SCKHK, která zahrnuje celkem 16 závodů. Zde s přehledem zvítězil Tomáš Coufal v kategorii juniorů a v kategorii mladších žákyň stříbro vybojovala Andrea Langová.

Děkujeme všem našim závodníkům za vzornou reprezentaci oddílu !

Další obrázky z vyhlášení SP a PM najdete ve fotogalerii.