Cyklisté LOKO Trutnov vítězi Poháru mládeže

Pohár mládeže je celoroční soutěž mladých cyklistů vyhlašovaná Svazem cyklistiky KHK, která se skládá ze 16 závodů na silničních a horských kolech.

Je vypsaná v kategoriích žáci a žákyně mladší, žáci a žákyně starší, kadetky a juniorky a junioři.

stažený soubor 1 u

V letošním ročníku v PM bodovali Jan Horáček, Filip Horáček, Matěj Hamáček, Jirka Kysela, Vojta Kysela, Petr Ticháček, Amálka Kornfeldová, Lenka Zajíčková, Michaela Kráčmarová, Anna Kráčmarová, Žofie Hradilová a Eliška Hlízová.

V kategorii mladších žákyň jsme obsadili kompletní stupně vítězů, 1. Amálka Kornfeldová, 2. Lenka Zajíčková a 3. Míchaela Kráčmarová.

stažený soubor 2 2 u  stažený soubor 3 3 u

V kategorii žákyň starších zvítězila Anna Kráčmarová, v kateg. kadetky-juniorky byla vítězkou Eliška Hlízová a juniory vyhrál Petr Ticháček.

Závodníci LOKO Trutnov získali také nejvíce bodů - 2616.