Dva tituly mistrů republiky pro Apache LOKO Trutnov

   Minulý týden patřila Příbram silničářům, pořádalo se zde MČR v kategoriích mládeže. Vynikajících výsledků dosáhl jezdec týmu Apache LOKO Trutnov Lukáš Slavík, který se stal mistrem republiky v časovce jednotlivců, v okruhovém závodě dojel čtvrtý a společně s J. Šormem se stali mistry ČR v časovce dvojic.

cyklistika2011-Luk

 Lukáš Slavík, dvojnásobný mistr republiky

 

Velmi dobře zde bojovala také Jana Adámková, která získala sedmé místo v časovce jednotlivců, společně s E. Vaníčkovou si dojely v časovce dvojic pro čtvrté místo a sedmé místo obsadila v okruhovém závodě.

    Bratr Jany Petr Adámek má výborně rozjetý pohár v půlmaratonu a po vítězství  v Karlových Varech si v neděli připsal druhé místo v Ostravě.

    Neméně dobře si vedou i nejmladší závodnice týmu, které sbírají cenné body v seriálu Junior Trophy. Vendula Mračková zvítězila na závodech v Mladé Boleslavi i v Úpici a pro třetí místo si dojela ve Vrchlabí. Káťa Šefcová dojela třetí v Boleslavi, druhá byla v Úpici a ve Vrchlabí, sedmá na Karlštejn tour a třetí místa jí patřila na šumavském Zadově a na Ještěd tour.

cyklistika2011-Vrchlabi

        Vendula Mračková a Káťa Šefcová na závodech Junior trophy

 

Všem závodníkům blahopřejeme a děkujeme za výborné výsledky.

 


Rychlý kontakt

Sekretariát

Mobil: 603 383 285
Email:­ info@lokotrutnov.cz

 

Přihlášení

Adresa

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, 541 01 Trutnov

IČO: 47462965
DIČ: CZ47462965