Pohodové prožití vánočních svátků, šťastný a hlavně zdravý rok 2021 všem sportovcům a příznivcům "trutnovského juda" přejí trenéři.

Turnaj přípravek pátých kyu ( žlutých pásků ) v judu - Brno

Na tento turnaj dorazili borci ze tří brněnských klubů, celého jihomoravského kraje, ale i Žďáru nad Sázavou, Ostravy a další. Bratranci Kudrna a Gottwald vzbudili pozornost již u registrace.

 

judo-14-2011_m

Radek Gottwald a Petr Kudrna

 

Hned po vážení se mezi závodníky nesla poplašná zpráva " je tady zase ten Gottwald, a ty máš ve váze toho Kudrnu ! ". Vzbuzený respekt nás zavazoval k dobrému výkonu. Petr Kudrna 01 potvrdil jednoznačně roli favorita. V  prvním  zápase zvítězil nad Jakubem Navrátilem ( Junior Judo Brno ) během čtyř sekund, perfektně provedenou technikou Ko-Uči-Gari. Druhý zápas s Janem Hraničkou ( J-B Brno ) ukončil po deseti sekundách stejnou technikou, jako v předchozím zápase. Třetí souboj s Ondřejem Viktorínem ( Judo Dědice ) ukončil rovněž předčasně po minutě a třinácti sekundách, technikou znehybnění Kesa Gatame. Čtvrtý, finálový souboj, bojoval celé dvě minuty s Thomasem Scholzem ( SKKP Brno )  a zvítězil díky aktivitě jedním pomocným bodem. Zjískal tak první místo !
Radek Gottwald 04 bojoval celkem pětkrát. Prvního soupeře Jáchyma Jirků ( Judo Blansko ) zdolal po osmi sekundách technikou O Soto Gari. Naopak v druhém souboji byl poražen Luďkem Kubíčkem ( SKP Ostrava ). Radkovi se sice povedlo uniknout z nasazeného držení dvě sekundy před časovým limitem, ale vítěztví na svou stranu neodvrátil. V dalších třech soubojích nenechal nic náhodě.  Alexandra Doležala ( Junior Judo Brno ) porazil technikou Kata Gatame. Adama Červenýho ( J-B Brno ) a Davida Jaena ( SKKP Brno ) porazil technikou Kesa Gatame. Celkem čtyřikrát zvítězil, jednou prohrál. Zjískal druhé místo !
Kluci oprávněně vzbudili respekt, bojovali čistě, kombinačně a využívali dobře svůj chvatový rejstřík. Potkali nové soupeře, v případě Radka i přemožitele. Získané zkušenosti z úročíme v dalších turnajích. Velikonoční víkend si odpočineme, v pondělí proženeme děvčata a v sobotu 30.4. budeme znovu reprezentovat na Velké ceně města Hulín. Držte nám palce.

 


Rychlý kontakt

Sekretariát

Mobil: 603 383 285
Email:­ info@lokotrutnov.cz

 

Přihlášení

Adresa

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, 541 01 Trutnov

IČO: 47462965
DIČ: CZ47462965