Pohodové prožití vánočních svátků, šťastný a hlavně zdravý rok 2021 všem sportovcům a příznivcům "trutnovského juda" přejí trenéři.

Judo - Covidový titul pro Vostřeze

V sobotu 26.9. trutnovští masters Linhart, Vostřez , Bradler vyrazili na XVI . mezinárodní Mistrovství ČR Masters v Judu , které se konalo v Praze. Z důvodu opatření na COVID se tohoto mistrovství zúčastnili jen Češi a mnoho váhových a věkových kategorií bylo sloučeno . Rázem se tak v jedné kategorii ocitli Jarda Linhart s Petrem Vostřezem. Jarda, který se pere váhu do 81kg, musel nastoupit v kategorii do 90 kg. Navíc to byl jeho první turnaj po operaci ramene, které ještě není stoprocentní. Větší problém má ale Jarda momentálně se zády, přesto ale se turnaje chtěl zúčastnit . Petr Vostřez, který měl do srpna potíže s ploténkou, se také rozhodl na turnaji startovat . Oba šedesátnici si vedli dobře a potkali se spolu ve finále hmotnostní kategorie do 90 kg, kde v bratrovražedném souboji byl na konci šťastnější Petr, který se tak stal mistrem republiky. Jarda si odvezl z vyšší váhové kategorie stříbro. Rudolf Bradler se turnaje zúčastnil, jen jako trenér a fanoušek, jelikož je dva měsíce po operaci pravé ruky. Jak sám sdělil, moc ho lákalo postavit se na žíněnku , ale po operaci utrženého pravého tricepsu si ještě nějaký ten pátek počká ,než se na tatami vrátí. Doufáme, že se úspěšné trio trutnovských reprezentantů dá brzy zdravotně do pořádku a příští rok budou opět stát v plné síle na tatami.

judo 2020 005 m

Oddíl Judo od září neotevře nový nábor mini přípravky (děti 4-6 let) !!!

Vzhledem k situaci s COVID 19, neotevřeme v září nový nábor mini přípravky a pokud situace dovolí začneme v září mini přípravku se "starou" partou. To znamená, že děti, kteří již chodily, budou pokračovat a nováčky nepřibíráme !

judo 2020 004 m

Případným zájemcům se omlouváme, děkujeme za pochopení a na současné členy se moc těšíme :-)
S pozdravem trenéři a cvičitelky oddílu Judo.

Lisý měl v Ostravě svůj den, Akštejn porazil všechny v Hradci

judo 2020 02 m

Judisté Lokomotivy Trutnov startovali na prvním kole Českého poháru v Ostravě, kam se sjelo přes dva tisíce závodníků. A zúčastnili se také Velké ceny Hradce Králové.

První ostrý test judistů na Velké ceně České Třebové

judo 2020 01 m

Judisté Lokomotivy mají za sebou první turnaj v roce 2020, kterým byla Velká cena České Třebové. Turnaj, který rok od roku získává na prestiži, letos navštívilo téměř osm set závodníků z České republiky, Slovenska, Polska, ale i Švédska a Finska.

V sobotu startovali mláďata a starší žáci. Adam Svoboda bojoval čtyřikrát, ovšem v žádném zápase neuspěl, získával tak cenné zkušenosti. Alžbětka Pechová dvakrát nepřešla přes svou soupeřku a turnaj pro ni také skončil bez vítězství. Oliver Jung nastoupil rovněž do čtyř soubojů, v prvním zápase zvítězil a vybojoval alespoň dílčí úspěch.

Nejlépe bojoval v sobotu bojoval Richard Bureš. V prvním zápase zvítězil po vyrovnané bitvě v golden skóre. Další dva zápasy ve vyrovnaných soubojích sice prohrál, ale na tatami nechal vše a pral se velmi pěkně.

V neděli se představili na tatami mladší žáci a dorostenci. Tadeáš Turičík absolvoval tři zápasy. Jednou zvítězil a dvakrát byl soupeř nad jeho síly. Michal Imerlišvili obsadil dělené sedmé místo, když dvakrát zvítězil a dvakrát prohrál.

Šimon Brezáni v kategorii s 15 závodníky také dvakrát vyhrál a dvakrát prohrál. Bojoval v semifinále, kde se utkal o třetí místo s Finem. Zápas prohrál a obsadil dělené páté místo.

„Turnaj jsme pojali jako generálku před Českým pohárem v Ostravě. Škoda jen, že se nezúčastnilo více našich závodníků,“ uvedl trenér Lokomotivy Robert Gottwald.

Judisté mají letos dobojováno, medaile přivezli ze tří turnajů

Definitivní konec závodní sezony 2019 nastal pro judisty Lokomotivy. A opět to bylo s medailemi - na turnajích v Broumově, Plzni a Liberci.
judo 2019 27 m

Podkategorie

Rychlý kontakt

Sekretariát

Mobil: 603 383 285
Email:­ info@lokotrutnov.cz

 

Přihlášení

Adresa

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, 541 01 Trutnov

IČO: 47462965
DIČ: CZ47462965