Pohodové prožití vánočních svátků, šťastný a hlavně zdravý rok 2021 všem sportovcům a příznivcům "trutnovského juda" přejí trenéři.

Judo - druhé kolo Samurajské katany

Druhé kolo Samurajské katany se konalo v sobotu 7.5.2011 v Jičíně. Trutnovští  judisté zde nemohli chybět. Do Jičína jsme dorazili s pěti závodníky. Obsadili jsme  všechny kategorie.

judo-16-2011_m

Trutnovská výprava s trenérem Robertem Gottwaldem

 

Koťata ve váze do 27,6 kg reprezentoval Radek Gottwald. V základní skupině třikrát zvítězil nad Tomášem Jiránkem ( TSC Turnov ), Jakubem  Šimkem ( SKP Jičín ) a Jiřím Požickým ( JC Liberec ). Z prvního místa vstoupil  do bojů o medailové pozice. V semifinále porazil Dominiku Roztočilovou ( JC  Semily ) a pojistil si tak finále s domácím Vojtěchem Dresslerem ( SKP Jičín ). Finále probíhalo velmi dramaticky, celé dvě minuty. Radek zvítězil a pátým  vítěztvím v řadě vybojoval první místo.
Mláďata ve váze do 29,4 kg reprezentoval Petr Kudrna. Dvakrát zvítězil nad  Filipem Ivankou ( Jablonec nad Nisou ) a Matoušem Beranem ( JK Pardubice ).  Jednou prohrál se Zuzanou Vopálkovou ( Chlumec nad Cidlinou ) a přeci postoupil  do finalových soubojů z prvního místa v základní skupině. Zde nenechal nic  náhodě. V semifinále porazil Matěje Kopsu a ve finále MartinaMimru ( oba Daito  Ryu Pardubice). Vybojoval první místo.Mláďata ve váze do 52,2 kg reprezentoval Vasil Janko. Základní skupinu rovněž  vyhrál. Díky aktivitě porazil nejtěsnějším způsobem Ondřeje Paličku ( SKPJ Jičín ) a Magdalenu Holušovou ( JK Pardubice ). Finalovým pavoukem prošel rovněž bez  zaváhání. Po vítěztví nad Lukášem Krajčovičem ( TSC Turnov ) a domácí Dominikou  Křelinovou, vyhrál první místo.
Mladší žáky ve váze do 38 kg reprezentoval Daniel Hrnčíř. Vybral si smolný  den. Neporazil žádného ze svých čtyř soupeřů v základní skupině a závody ukončil  tvrdou zkušeností.
Starší žáky ve váze do 50 kg reprezentoval Vojtěch Ondráček. Ve skupině měl  čtyři soupeře. Bojovali systémem každý s každým. Dvakrát zvítězil nad Veronikou Vydrovou ( Loko Č. Lípa ) a Anetou Medkovou ( JC Semily ). Vybojoval tak třetí  místo.
Samurajská katana je tříkolová ligová soutěž družstev. Přesto, že trutnovský  judo klub nepatří mezi velké kluby, vždy jsme bodovali. Bilance, tři první a  jedno třetí místo z pěti závodníků je velmi dobrá. Třetí kolo nás čeká v  listopadu - Liberec. Nebodujeme jen v Samurajské kataně, ale i v další ligové  soutěži - Polabská liga, která má pět kol. Dále na jednotlivých turnajích. V  sobotu 14.5. nás čeká turnaj s předpokládanou vysokou úrovní, USK Cup Praha. Na  pražské Folimance budeme bojovat v silné konkurenci nejen velmi silných  pražských klubů  ( USK, Sparta, Vršovice, Žižkov ) , ale i dalších z celé  republiky. Držte nám palce.

judo-17-2011_m


Rychlý kontakt

Sekretariát

Mobil: 603 383 285
Email:­ info@lokotrutnov.cz

 

Přihlášení

Adresa

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, 541 01 Trutnov

IČO: 47462965
DIČ: CZ47462965