Stolní tenis - Poslední akce roku 2017

Poslední akcí kalendářního roku 2017 byl tradiční Vánoční turnaj, který uspořádal oddíl stolního tenisu TJ LOKO Trutnov pro své mladé členy. Do již 22. ročníku se zapojilo celkem 11 hráčů, kteří byli rozděleni do dvou výkonnostních kategorií. Ve skupinách se hrály zápasy systémem každý s každým na tři vítězné sety.

stolni tenis 02 2017 m
Skupinu registrovaných hráčů vyhrála Klára Prokopcová před Adamem Dotlačilem, Markem Maclem a Tomášem Březinou.

Také skupina začínajících hráčů měla dívčí vítězku. Z celkového vítězství se mezi sedmi účastníky radovala Andrea Kynclová, na dalších místech se umístili Peter Šimkovič, Markéta Čížková, Lukáš Novotný, Matyáš Šlesingr, Natálie Rychterová a Mia Hammerschmiedová.

stolni tenis 2017 3 m
Kromě diplomů za celkové umístění si každý hráč odnesl domů i pěkné ceny, zakoupené z dotace sportu MěÚ Trutnov. Poděkování patří i organizátorům turnaje Lence Kaláškové a Martině Hindrákové. Věříme, že takováto zdařilá akce přiláká do oddílu další mladé zájemce o tento všestranný sport.