Regionální přebor staršího žactva jednotlivců ve stolním tenisu

V sobotu 17. listopadu 2018 se v Úpici uskutečnil Regionální přebor staršího žactva jednotlivců ve stolním tenisu, kterého se zúčastnili hráči čtyř oddílů. Neúčast celé řady hráčů umožnila umístit se na medailových místech i některým ze začínajících mladých tenistů TJ Lokomotiva Trutnov.

tn 101334 rpj st.žáci rychterová natálie 2. místo 2018
Ve dvouhře starších žákyň se za vítěznou Annou Zbitkovou z SK Jánské Lázně umístily dvě naše mladší žákyně Natálie Rychterová a Mia Hammerschmiedová.
Dvouhru starších žáků vyhrál Adam Novotný z TJ Dvůr Králové nad Labem před naším Markem Maclem, ze zisku poháru za 3.-4. místo se radovali Lukáš Hejna z TJ Sparta Úpice a Matyáš Moravec z TJ DK n.L.
Vítězný pohár ve čtyřhře starších žáků vyhrála dvojice Marek Macl a Lukáš Hejna po finalovém vítězství nad dvojicí Novotný, Moravec, o umístění na 3.-4. místě se podělily dvojice Dub, Peterka z TJ Sparta Úpice a Matyáš Šlesingr, Lukáš Novotný z TJ Loko Trutnov.