Trutnovský oddíl juda pořádá nábor nových zájemců z řad chlapců a dívek

Nábor nových zájemců o tento olympijská sport proběhne 17. a 19. září 2019 v tělocvičně Na Nivách od 17:00 hodin.

Co si vzít s sebou: triko s dlouhým rukávem, dlouhé tepláky, pantofle

Přijďte si vyzkoušet sport, který v sobě skrývá spoustu obratnosti, fyzické síly a akrobatické dovednosti.

Tréninky budou pokračovat každé úterý a čtvrtek od 17:00 hodin.

Těšíme se na Vás

Oddíl Judo Trutnov
kontakt: 736 489 079, 737 281 474

Mezinárodní turnaj v judu - "Memoriál Václava Prokeše"

O víkendu 2. a 3.4. se v severočeských Teplicích konal mezinárodní turnaj v Judu - Memoriál Václava Prokeše. Turnaj vysoké úrovně přilákal i judisty ze zahraničí, především z Německa.
V sobotu bojovali ml. a st. žáci a v neděli koťata a mláďata.

judo-11-2011_m

Radek Gottwald

Na pěti tatami ( žíněnkách ) v krásném prostředí nové sportovní haly na Stínadlech bojovalo v průběhu víkendu téměř 400 závodníků. Vzhledem k technickým a organizačním komplikacím a také jarnímu počasí, jsme sobotní kategorie neobsadili. Trutnovské Judo reprezentoval v neděli pouze Radek Gottwald 04. V kategorii "koťata" ve váze 25,5 - 28,3 kg vstoupil do turnaje velmi dobře. První souboj s Jaroslavem Višněnským z TJ VTŽ Chomutov zvítězil deseti body po pěti sekundách. Druhý souboj s Tomášem Klazarem z JC Vyhlídka Ústí nad Labem zvítězil rovněž deseti body po deseti sekundách. Třetí souboj zvítězil opět předčasně deseti body po dobře provedené kombinaci nad Štěpánem Filipem z JC Kyklop Kamenice. Čtvrtý, velmi vyrovnaný souboj sváděl celé dvě minuty s Václavem Nováčkem z SJ Litoměřice, který jako jediný porazil pozdějšího vítěze. V tomto souboji Radek zvítězil díky aktivitě na jeden pomocný bod. Pátý, poslední zápas, jako jediný prohrál 0:5 s Ivanem Tomkem z SJ Litoměřice. I úpřesto, že z pěti zápasů čtyři zvítězil, skončil na třetím místě a vybojoval "pouze" bronzovou medaili. Bodový systém přinesl Radkovi trochu sportovní smůly.
Z Teplic nakonec odjíždíme spokojeni z pocitem dobře odvedeného juda.
V sobotu 9.4. vyjíždíme na VC České Skalice a podle zájmu v sobotu 16.4. do Budapešti na mezinárodní turnaj. Doufáme, že jarní počasí opět nesníží účast.

 


Rychlý kontakt

Sekretariát

Mobil: 603 383 285
Email:­ info@lokotrutnov.cz

 

Přihlášení

Adresa

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, 541 01 Trutnov

IČO: 47462965
DIČ: CZ47462965